Kąpiel i prysznic

Kąpiel i prysznic

  • WYGLĄD:
Active filters

MYDŁO FA 90G YOGURT GREEK

2,10 zł

MYDŁO FA 90G YOGURT GREEK

Kremowe mydło w kostce Fa Greek Yoghurt Almond z ekstra porcją protein z jogurtu, o przyjemnym zapachu migdałów. Pielęgnacja i odświeżenie.…

ŻEL P/P PALMOLIVE 750ML MEN REFRESHIN

14,99 zł

Żel pod prysznic 3 w 1 Refreshing co ciała, twarzy i włosów z technologią neutralizując zapach, wzbogacony morskimi minerałami i olejkiem eukaliptusowym dla uczucia świeżości nawet do 24 godzin! Doświadcz pobudzonej kąpieli z odświeżającym męskim zapachem. Testowany dermatologicznie.

ŻEL P/P PALMOLIVE 750ML MEN ENERGIZ.

14,99 zł

Doświadcz przebudzenia dla ciała i umysłu z Palmolive for Men ENERGISING. Wzbogacony magnezem i olejkami z cytrusów. Neutralne dla skóry pH 5.2 wspomaga nawilżenie skóry. Testowany dermatologicznie. Doświadcz energetyzującej kąpieli z przebudzającym Męskim zapachem. Produkt dostępny w ekonomicznym opakowaniu - 750 ml.

ŻEL P/P PALMOLIVE 750ML OLIWKOWY

14,99 zł

Kremowy Żel pod prysznic Palmolive Naturals Oliwka i mleczko Nawilżające wzbogacony jest mleczkiem nawilżającym oraz składnikami w 100% Naturalnego pochodzenia: ekstraktem z oliwki i Aloesu, a także kompleksem wItamin. Testowany dermatologicznie. Produkt dostępny w ekonomicznym opakowaniu - 750 ml.