Dziecko

Dziecko

  • WYGLĄD:
Active filters

PŁYN D/KĄP.400ML BAMBINO ŁĄKA

11,50 zł

PŁYN DO KĄPIELI 400ML BAMBINO ŁĄKA

Płyn do kąpieli dla Dzieci i Niemowląt "Dzieciaki" na łące jest łagodnym produktem do częstych kąpieli niemowląt i dzieci.

Dzięki pielęgnującej formule skutecznie myje skórę i chroni ją przed wysuszeniem, utrzymując jej naturalny poziom nawilżenia.

PIELUCHY KINDI MIDI '60

43,00 zł

KINDII PIELUCHY DLA DZIECI PURE&FLEX MIDI 60 SZT

Pieluchy dla dzieci i niemowląt Kindii Pure&Flex posiadają na przodzie wskaźnik wilgotności Wetness Indicator, który w prosty sposób sygnalizuje potrzebę jej zmiany. Zastosowany superabsorbent dba o równomierne i szybkie odprowadzanie wilgoci. Dzięki temu skóra dziecka pozostaje sucha i wolna od podrażnień i odparzeń. 

PIELUCHY KINDI MINI '70

43,00 zł

KINDII PIELUCHY DLA DZIECI PURE&FLEX MINI 70 SZT

Pieluchy dla dzieci i niemowląt Kindii Pure&Flex posiadają Innowacyjną technologię Air Cells, która gwarantuje przewiewność pieluszki oraz punktowy kontakt ze skórą dziecka. Zastosowany na przodzie pieluszki wskaźnik wilgotności Wetness Indicator w prosty sposób sygnalizuje potrzebę jej zmiany. Dodatkowo superabsorbent dba o równomierne i szybkie odprowadzanie wilgoci. Dzięki temu skóra dziecka pozostaje sucha i wolna od podrażnień i odparzeń. 

PIELUCHY KINDI JUNIOR '48

43,00 zł

KINDII PIELUCHY DLA DZIECI PURE&FLEX JUNIOR 48 SZT

Zastosowana w pieluchach Kindii Pure&Flex innowacyjna technologia Air Cells gwarantuje przewiewność pieluszki i punktowy kontakt ze skórą dziecka. Dodatkowo superabsorbent dba o równomierne i szybkie odprowadzanie wilgoci. Dzięki temu skóra dziecka pozostaje sucha i wolna od podrażnień i odparzeń. 

PIELUCHY KINDI MAXI '64

43,00 zł

KINDII PIELUCHY DLA DZIECI PURE&FLEX MAXI 64 SZT

Zastosowany w pieluchach dla dzieci Kindii Pure&Flex superabsorbent dba o równomierne i szybkie odprowadzanie wilgoci. Dzięki temu skóra dziecka pozostaje sucha i wolna od podrażnień i odparzeń.