Filtruj według

Higiena intymna

Higiena intymna

  • WYGLĄD:
Active filters

PIELUCHY KINDI MAXI '64

43,00 zł

KINDII PIELUCHY DLA DZIECI PURE&FLEX MAXI 64 SZT

Zastosowany w pieluchach dla dzieci Kindii Pure&Flex superabsorbent dba o równomierne i szybkie odprowadzanie wilgoci. Dzięki temu skóra dziecka pozostaje sucha i wolna od podrażnień i odparzeń. 

PŁYN D/HIG.INT.KW.HIALUR.200ML ZIAJA

6,50 zł

PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ 

Płyn z kwasem hialuronowym do codziennej higieny okolic intymnych o zmniejszonym stopniu nawilżenia skóry: intensywnie nawilża oraz zapobiega przesuszaniu naskórka, przywraca i utrzymuje fizjologiczne pH miejsc intymnych. Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Kremowa konsystencja, nie zawiera mydła, nie zawiera barwników, delikatnie perfumowany.

VENUS CHUSTECZKI D/HIG.INTYMNEJ '15

3,50 zł

VENUS CHUSTECZKI DO HIGIENY INTYMNEJ 

Bez względu na to, gdzie jesteś, hipoalergiczne chusteczki do higieny intymnej Venus pozwolą na szybkie odświeżenie. Nie zawierają alkoholu, dzięki czemu nie spowodują podrażnień. Zawarta w nich gliceryna nawilża, a D-pantenol działa łagodząco na skórę.

PŁYN D/HIG.INT.KW.ASKORB.200ML ZIAJA

6,50 zł

PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ

Codzienna higiena przeciw podrażnieniom.Płyn z kwasem askorbinowym do codziennej higieny okolic intymnych, przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu stanów zapalnych.

- działa pomocniczo ograniczając występowanie infekcji
- wzmacnia naturalną florę bakteryjną
- delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości
kremowa konsystencja nie zawiera mydła nie zwiera barwników delikatnie perfumowana

CHUSTECZKI D/INTYMNEJ CLEANIC '20 FRESH

9,50 zł

CHUSTECZKI DO HIGIENY INTYMNEJ 

Środki higieniczne Cleanic. Nowe chusteczki do higieny intymnej z pantenolem i kwasem mlekowym zostały opracowane z myślą o intensywnej pielęgnacji i ochronie miejsc intymnych w sytuacjach, kiedy naturalna równowaga tych miejsc.