Filtruj według

Środki czyszczące

Środki czyszczące

  • WYGLĄD:
Active filters

KROCHMAL ŁUGA 500ML

4,50 zł

Prezentowany produkt to nowoczesny i niezawodny, syntetyczny krochmal w płynie, który może być stosowany zarówno do krochmalenia ręcznego, jak i w pralkach automatycznych.

BARWA MLECZKO D/CZYSZCZ.SKÓR NATUR. 480ML

19,90 zł

BARWA MLECZKO DO CZYSZCZENIA SKÓR

Zadbaj o skórzane meble, tapicerkę i galanterię, używając do ich czyszczenia profesjonalnego mleczka Perfect House Leather. Nadaje się do skór naturalnych i syntetycznych. Nie tylko czyści, ale również pielęgnuje. Delikatnie nabłyszcza, poprawiając wygląd i koloryt skór. Zapobiega ich pękaniu, przedłużając żywotność.
Pojemność 480 ml.

MLECZKO CIF 540G PINK NEW

8,50 zł

MLECZKO CIF 540G PINK NEW

Mleczko do czyszczenia CIF to sposób na nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. 
Dzięki wysokiej efektywności doprowadzisz do idealnej czystości wannę, garnek czy sztućce.

Delikatna jedwabista konsystencja mleczka chroni twoje powierzchnie przed rysowaniem, pozwalając na ich zmywanie bez potrzeby szorowania zapewnia skuteczne usuwanie zabrudzeń. 
Z mleczkiem CIF pozbędziesz się śladów po herbacie i kawie czy barwnikach warzywnych.

Mleczko doskonale sprawdza się na powierzchniach emaliowanych, ale nie powinno być stosowane na malowanym metalu i emalii z odpryskami.

MLECZKO CIF 540G CYTRYNA NEW

8,50 zł

MLECZKO CIF 540G CYTRYNA 

Mniej spłukiwania, ta sama moc czyszczenia. Usuwa 100% zabrudzeń. 100% lśniącej czystości. W porównaniu do poprzedniej formuły mleczka Cif. Przetestowany na modelowych zabrudzeniach i powierzchniach w kuchni i w łazience.

MLECZKO CIF 300G LEMON

5,90 zł

MLECZKO CIF 300G LEMON

Mleczko Cif z mikrokryształkami - Najlepsza formuła mleczka Cif. Usuwa 100% większości spotykanych domowych zabrudzeń dla 100% pięknie czystych powierzchni, łatwiej niż kiedykolwiek.