Biustonosze minimizer

  • WYGLĄD:

Triumph True Shape Sensation W

89,00 zł

Niezwykle elegancki biustonosz True Shape Sensation marki Triumph to komfortowa bielizna, w której każda z Pań poczuje się wyjątkowo wygodnie i pewnie siebie. Seria została stworzona z połączenia wysokiej jakości materiałów z niezawodnymi fasonami, zapewnia idealne dopasowanie do ciała oraz najwyższy komfort noszenia i swobodę ruchów.

Biustonosz True Shape Sensation W o kroju minimizer, optycznie zmniejsza biust o jeden rozmiar miseczki, zapewnia modelowanie i optymalne podtrzymanie piersi nawet w przypadku dużego rozmiaru. Bielizna doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizację, jak i na specjalne okazje.

Triumph True Shape Sensation Minimizer W01

129,00 zł

Niezwykle elegancki biustonosz True Shape Sensation Minimizer marki Triumph to komfortowa bielizna, w której każda z Pań poczuje się wyjątkowo wygodnie i pewnie siebie. Seria została stworzona z połączenia wysokiej jakości materiałów z niezawodnymi fasonami, zapewnia idealne dopasowanie do ciała oraz najwyższy komfort noszenia i swobodę ruchów.

Biustonosz True Shape Sensation Minimizer W01 to krój, który optycznie zmniejsza biust o jeden rozmiar miseczki, zapewnia modelowanie i optymalne podtrzymanie piersi nawet w przypadku dużego rozmiaru. Bielizna nie odznacza się pod dopasowanym ubraniem. Doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizację, jak i na specjalne okazje.

Triumph Shape Sensation W01 Minimizer

149,00 zł

Niezwykle elegancki biustonosz Shape Sensation marki Triumph to komfortowa bielizna, w której każda z Pań poczuje się wyjątkowo wygodnie i pewnie siebie. Seria została stworzona z połączenia wysokiej jakości materiałów z niezawodnymi fasonami, zapewnia idealne dopasowanie do ciała oraz najwyższy komfort noszenia i swobodę ruchów.

Biustonosz Shape Sensation W01 o kroju Minimizer, optycznie zmniejsza biust o jeden rozmiar miseczki, zapewnia modelowanie i optymalne podtrzymanie piersi nawet w przypadku dużego rozmiaru. Bielizna doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizację, jak i na specjalne okazje.

Triumph Amourette 300 W01 Minimizer

59,00 zł

Uwodzicielska kolekcja Triumph Amourette 300 to elegancka bielizna z wyrafinowaną koronką, w której każda z Pań poczuje się wyjątkowo piękna i pewna siebie.

Seria Amourette 300 została stworzona z połączenia wysokiej jakości materiałów z niezawodnymi fasonami, gwarantuje najwyższy komfort noszenia i swobodę ruchów, jednocześnie dopasowanie do ciała oraz podtrzymanie i wsparcie biustu.

Elegancka bielizna Amourette 300 W01 dedykowana jest przede wszystkim dla Pań z większym rozmiarem miseczki. Doskonałe sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Triumph Lovely Minimizer W

119,00 zł

Niezwykle elegancki biustonosz Lovely Minimizer marki Triumph to komfortowa bielizna, w której każda z Pań poczuje się wyjątkowo wygodnie i pewnie siebie. Seria została stworzona z połączenia wysokiej jakości materiałów z niezawodnymi fasonami, zapewnia idealne dopasowanie do ciała oraz najwyższy komfort noszenia i swobodę ruchów.

Biustonosz Lovely Minimizer W to krój, który optycznie zmniejsza biust o jeden rozmiar miseczki, zapewnia modelowanie i optymalne podtrzymanie piersi nawet w przypadku dużego rozmiaru. Bielizna doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizację, jak i na specjalne okazje.

Triumph Modern Finesse W01 Minimizer

97,90 zł

Elegancka i komfortowa bielizna Triumph Modern Finesse to seria o nowoczesnym designie, idealna do noszenia każdego dnia. Stworzona by podkreślić piękno i seksapil każdej kobiety.

Biustonosz wykonany z zastosowaniem innowacyjnych konstrukcji i technologii oraz wysokiej jakości materiałów, zapewnia perfekcyjne podtrzymanie i kształt biustu, nawet w przypadku większego rozmiaru miseczki.

Model Modern Finesse W01 minimizer to idealna propozycja zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje!

Triumph Comfort Minimizer W

129,99 zł

Elegancka bielizna marki Triumph z kolekcji Comfort Minimizer to niezwykle komfortowy biustonosz na co dzień, który został stworzony z połączenia wysokiej jakości materiałów z niezawodnymi fasonami, zapewnia idealne dopasowanie do ciała oraz najwyższy komfort noszenia i swobodę ruchów.

Biustonosz Comfort Minimizer W to krój, który optycznie zmniejsza biust o jeden rozmiar miseczki, zapewnia modelowanie i optymalne podtrzymanie piersi nawet w przypadku dużego rozmiaru. Bielizna doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizację, jak i na specjalne okazje.

Bardzo popularne są staniki optycznie powiększające piersi, ale czy wiesz, czym są biustonosze minimizer? Ich działanie jest odwrotne – mają zmniejszać biust. Z tego powodu przeznaczone są dla kobiet o dużych piersiach, pragnących chociaż trochę je zminimalizować ze względów estetycznych. Biustonosze minimizer produkowane są z miękkich, elastycznych materiałów, dzięki czemu dokładnie zbierają piersi, wysmuklając sylwetkę. Za ich sprawą tkanka tłuszczowa odpowiednio rozkłada się na klatce piersiowej, co sprawia, że odczuwalna jest różnica w obwodzie.

Czy wszystkie kobiety mogą nosić staniki minimizer?

Staniki znajdujące się w tej kategorii są skierowane przede wszystkim do kobiet, które pragną zmniejszyć swój duży biust. Spory rozmiar piersi może powodować bóle kręgosłupa, problem z dopasowaniem ubrań do sylwetki, a także kłopot z wykonywaniem niektórych aktywności fizycznych. Biustonosze minimizer sprawdzą się przede wszystkim u kobiet, których biust składa się głównie z tkanki tłuszczowej. Piersi są wtedy miękkie i łatwiej można je zebrać. Staniki prawdopodobnie nie przyniosą takich samych efektów w przypadku piersi gruczołowych.

Biustonosze minimizer