Minimizer

  • WYGLĄD:

Aktywne filtry

Triumph Airy Sensation W01 Minimizer

169,90 zł

Elegancka bielizna Triumph z serii Airy Sensation stworzona została z innowacyjnych, ultra miękkich i oddychających materiałów, które zapewniają idealne dopasowanie do ciała i perfekcyjny komfort każdego dnia.

Biustonosz Airy Sensation W01 typu Minimizer optycznie zmniejsza biust o jeden rozmiar miseczki, jest gwarancją modelowania i optymalnego podtrzymania piersi nawet w dużym rozmiarze. Doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizację, jak i na specjalne okazje.

Felina Conturelle Soft Touch MINIMIZER

159,90 zł

Elegancka bielizna marki Felina z kolekcji Conturelle Soft Touch to niezwykle komfortowy biustonosz na co dzień, który został stworzony z połączenia wysokiej jakości materiałów z niezawodnymi fasonami, zapewnia idealne dopasowanie do ciała oraz najwyższy komfort noszenia i swobodę ruchów.

Biustonosz Conturelle Soft Touch typu minimizer to krój, który optycznie zmniejsza biust o jeden rozmiar miseczki, zapewnia modelowanie i optymalne podtrzymanie piersi nawet w przypadku dużego rozmiaru. Bielizna doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizację, jak i na specjalne okazje.

Triumph Wild Rose Sensation W01

129,90 zł

Poznaj niezwykle wygodny i zmysłowy biustonosz z serii Wild Rose Sensation W01 od Triumph, który dzięki miseczkom minimizer i koronce o właściwościach modelujących oczarowuje nieskazitelną sylwetką i stworzy naturalnie piękny dekolt.

Model Wild Rose Sensation W01 modeluje i optycznie pomniejsza biust. Piękna, gładka koronka o kwiatowym motywie zaspokoi poczucie estetyki, a doskonałe wykonanie zapewni komfort i dobre samopoczucie przez cały dzień. Szczególnie polecamy kobietom z pełniejszym biustem.

Triumph Azalea Florale W01

129,00 zł

Ekskluzywna kolekcja Azalea Florale marki Triumph to bielizna wykonana z wysokiej jakości, żakardowej tkaniny, ozdobiona wzorem zainspirowanym pięknem dzikich kwiatów.

Bielizna została stworzona dla kobiet, które chcą wyglądać perfekcyjnie i wyjątkowo pięknie, a przy tym czuć się komfortowo przez cały dzień. 

Biustonosz Azalea Florale W01 o kroju Minimizer, jest dedykowany przede wszystkim dla Pań z większym rozmiarem miseczki. Bielizna gwarantuje formowanie i optymalne podtrzymanie biust. Doskonale sprawdzi się zarówno do codziennych stylizacji, jak i na specjalne okazje.

Triumph Modern Soft + Cotton W01

159,99 zł

Niezwykle komfortowa i funkcjonalna bielizna marki Triumph z kolekcji Modern Soft + Cotton została zaprojektowana z zastosowaniem innowacyjnych technologii, połączonych z wysokiej jakości materiałami. Bielizna zapewnia idealny komfort, swobodę ruchów i dopasowanie do ciała, dzięki czemu każda kobieta poczuje się w niej wyjątkowo piękna i pewna siebie.

Model Modern Soft + Cotton W01 to bielizna typu minimizer idealnie podtrzymująca biust, która doskonale poradzi sobie z większym rozmiarem miseczek. Biustonosz wspaniale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Triumph Mirage Spotlight W01 EX

129,90 zł

Niezwykle zmysłowa i delikatna bielizna Triumph z serii Mirage Spotlight stworzona została z innowacyjnych, ultra miękkich i lekkich materiałów, które zapewniają perfekcyjny komfort dla skóry każdego dnia. 

Wyjątkowo lekki i uwodzicielski model Mirage Spotlight W01 EX to biustonosz typu minimizer optycznie zmniejszający biust o jeden rozmiar miseczki, jest gwarancją modelowania i optymalnego podtrzymania piersi nawet w przypadku dużych rozmiarów.

Bielizna z serii Style Mirage Spotlight doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizację, jak i na specjalne okazje.

Triumph True Shape Sensation N01 MINIMIZER

179,90 zł

Niezwykle elegancki biustonosz True Shape Sensation marki Triumph to komfortowa bielizna, w której każda z Pań poczuje się wyjątkowo wygodnie i pewnie siebie. Seria została stworzona z połączenia wysokiej jakości materiałów z niezawodnymi fasonami, zapewnia idealne dopasowanie do ciała oraz najwyższy komfort noszenia i swobodę ruchów.

Biustonosz True Shape Sensation N01 bez fiszbin o kroju Minimizer, optycznie zmniejsza biust o jeden rozmiar miseczki, zapewnia modelowanie i optymalne podtrzymanie piersi nawet w przypadku dużego rozmiaru. Bielizna doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizację, jak i na specjalne okazje.

Biustonosz bez fiszbin, optycznie zmniejszający biust dla wysokiego komfortu i perfekcyjnego podtrzymania.

Triumph Magic Wire Lite MW01

97,90 zł

Biustonosz marki Triumph z serii Magic Wire Lite to bielizna elegancka, komfortowa, a jednocześnie niesamowicie funkcjonalna. Stworzona dla każdego rodzaju biustu, ale przede wszystkim takiego, który wymaga modelowania, uniesienia i doskonałego podtrzymania.

Biustonosz Magic Wire Lite MW01 typu minimizer, optycznie pomniejsza biust o jeden rozmiar miseczki oraz gwarantuje optymalne podtrzymanie biustu. Bielizna na elastycznych, innowacyjnych fiszbinach Magic Wire wykonanych z silikonu, zapewnia perfekcyjne wsparcie i niesamowitą swobodę każdego dnia. Idealna dla Pań uczulonych na związki metali zawartych w metalowych fiszbinach.

Triumph Lovely Minimizer W X

99,00 zł

Niezwykle elegancki biustonosz Lovely Minimizer marki Triumph to komfortowa bielizna, w której każda z Pań poczuje się wyjątkowo wygodnie i pewnie siebie. Seria została stworzona z połączenia wysokiej jakości materiałów z niezawodnymi fasonami, zapewnia idealne dopasowanie do ciała oraz najwyższy komfort noszenia i swobodę ruchów.

Biustonosz Lovely Minimizer W X to krój, który optycznie zmniejsza biust o jeden rozmiar miseczki, zapewnia modelowanie i optymalne podtrzymanie piersi nawet w przypadku dużego rozmiaru. Bielizna doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizację, jak i na specjalne okazje.

Dorina LIANNE Non Padded Bra

59,90 zł

Niezwykle komfortowy biustonosz marki Dorina z kolekcji LIANNE to praktyczna bielizna, charakteryzująca się prostym, eleganckim designem, która doskonale doskonale przylega i dopasowuje się kształtu ciała.

Model LIANNE Non Padded Bra to wygodny biustonosz z gładkimi, miękkimi miseczkami na formujących fiszbinach, dedykowany przede wszystkim dla Pań z pełniejszym biustem. Wykonany z miękkich i lekkich materiałów, ozdobiony subtelną koronką, gwarantuje najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów.

Dorina LIANNE Mould Wire Bra

59,90 zł

Niezwykle komfortowy biustonosz marki Dorina z kolekcji LIANNE to praktyczna bielizna, charakteryzująca się prostym, eleganckim designem, która doskonale doskonale przylega i dopasowuje się kształtu ciała.

Model LIANNE Mould Wire Bra to wygodny biustonosz z gładkimi, miękkimi miseczkami na formujących fiszbinach, dedykowany przede wszystkim dla Pań z pełniejszym biustem. Wykonany z miękkich i lekkich materiałów, ozdobiony subtelną koronką, gwarantuje najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów.

Dorina LINDSAY Moulded Wire Bra

59,90 zł

Niezwykle komfortowy biustonosz marki Dorina z kolekcji LINDSAY to praktyczna bielizna, charakteryzująca się prostym, eleganckim designem, która doskonale doskonale przylega i dopasowuje się kształtu ciała.

Model LINDSAY Moulded Wire Bra to wygodny biustonosz z gładkimi, miękkimi miseczkami na formujących fiszbinach, dedykowany przede wszystkim dla Pań z pełniejszym biustem. Wykonany z miękkich i lekkich materiałów, gwarantuje najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów.

Bardzo popularne są staniki optycznie powiększające piersi, ale czy wiesz, czym są biustonosze minimizer? Ich działanie jest odwrotne – mają zmniejszać biust. Z tego powodu przeznaczone są dla kobiet o dużych piersiach, pragnących chociaż trochę je zminimalizować ze względów estetycznych. Biustonosze minimizer produkowane są z miękkich, elastycznych materiałów, dzięki czemu dokładnie zbierają piersi, wysmuklając sylwetkę. Za ich sprawą tkanka tłuszczowa odpowiednio rozkłada się na klatce piersiowej, co sprawia, że odczuwalna jest różnica w obwodzie.

Czy wszystkie kobiety mogą nosić staniki minimizer?

Staniki znajdujące się w tej kategorii są skierowane przede wszystkim do kobiet, które pragną zmniejszyć swój duży biust. Spory rozmiar piersi może powodować bóle kręgosłupa, problem z dopasowaniem ubrań do sylwetki, a także kłopot z wykonywaniem niektórych aktywności fizycznych. Biustonosze minimizer sprawdzą się przede wszystkim u kobiet, których biust składa się głównie z tkanki tłuszczowej. Piersi są wtedy miękkie i łatwiej można je zebrać. Staniki prawdopodobnie nie przyniosą takich samych efektów w przypadku piersi gruczołowych.

Minimizer