Push-up

  • WYGLĄD:

Aktywne filtry

WONDERBRA W05G7 Luxe Collection Push-up

79,00 zł

Niezwykle zmysłowy i elegancki biustonosz WONDERBRA W05G7 o niepowtarzalnym kroju na plecach i z uwodzicielską koronką, która przyciąga uwagę i poskreśla piękno każdej odważnej kobiety. Stworzony został z ultra miękkich i elastycznych materiałów, zapewnia dopasowanie do ciała i perfekcyjny komfort każdego dnia. 

Model WONDERBRA W05G7 Luxe Collection to niepowtarzalna, subtelnie połyskująca bielizna, charakteryzująca się koronkowym, wręcz luksusowym designem. Wygodny biustonosz z usztywnianymi miseczkami z efektem push-up, doskonale eksponuje kobiece kształty. Idealnie sprawdzi się zarówno do codziennych stylizacji, jak i na specjalne okazje.

WONDERBRA W02LN Triangle Push-up

89,90 zł

Niezwykle romantyczny i elegancki biustonosz WONDERBRA W02LN stworzony został z innowacyjnych, ultra miękkich i elastycznych materiałów, które zapewniają dopasowanie do ciała i perfekcyjny komfort każdego dnia. 

Model WONDERBRA W02LN to praktyczna, subtelnie połyskująca bielizna, charakteryzująca się prostym, eleganckim designem z ozdobną koronką. Wygodny biustonosz z usztywnianymi miseczkami z efektem push-up, doskonale eksponuje kobiece kształty. Idealnie sprawdzi się zarówno do codziennych stylizacji, jak i na specjalne okazje.

WONDERBRA W9443 T-Shirt Push-up

69,90 zł

Niezwykle komfortowy i elegancki biustonosz WONDERBRA W9443 stworzony został z innowacyjnych, ultra miękkich i elastycznych materiałów, które zapewniają dopasowanie do ciała i perfekcyjny komfort każdego dnia. 

Model WONDERBRA W9443 to praktyczna, subtelnie połyskująca bielizna, charakteryzująca się prostym, eleganckim designem o jednolitej konstrukcji. Wygodny biustonosz z usztywnianymi miseczkami z efektem push-up, doskonale eksponuje kobiece kształty. Idealnie sprawdzi się zarówno do codziennych stylizacji, jak i na specjalne okazje.

VIANIA 181450 Carola Push-up

69,90 zł

Niezwykle komfortowy i elegancki biustonosz marki VIANIA z serii Carola stworzony został z innowacyjnych, ultra miękkich i oddychających materiałów, które zapewniają dopasowanie do ciała i perfekcyjny komfort każdego dnia. 

Model Carola 181450 to praktyczna, subtelnie połyskująca bielizna, charakteryzująca się prostym, eleganckim designem z koronką charakterystyczną dla tej serii. Wygodny biustonosz z usztywnianymi miseczkami ze zintegrowaną wkładką push-up, doskonale eksponuje kobiece kształty. Idealnie sprawdzi się zarówno do codziennych stylizacji, jak i na specjalne okazje.

Biustonosz push-up AOJIASHI YP3294

52,00 zł

Niezwykle romantyczny biustonosz marki AOJIASHI z gładkimi miseczkami, to elegancka bielizna doskonale podkreślająca kobiece kształty.

Biustonosz AOJIASHI YP3294 z usztywnianymi miseczkami z efektownym push-up, optycznie powiększa biust tworząc idealnie wyeksponowany dekolt. Bielizna z odpinanymi ramiączkami świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. 

Biustonosz push-up BIWEIER YP1446

50,00 zł

Niezwykle elegancki i uroczy biustonosz marki BIWEIER z usztywnianą miseczką ze zintegrowanym push-up, który doskonale eksponuje biust tworząc zmysłowy dekolt.

Bielizna BIWEIER YP1446 z wielofunkcyjnymi, odpinanymi ramiączkami świetnie sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje. 

Biustonosz push-up GUIMEIQI 16545C

49,00 zł

Niezwykle romantyczny i komfortowy biustonosz marki GUIMEIQI ozdobiony piękną, kwiatową koronką, to elegancka bielizna doskonale podkreślająca kobiece kształty.

Biustonosz GUIMEIQI 16545C z usztywnianymi miseczkami z efektownym push-up, optycznie powiększa biust tworząc idealnie wyeksponowany i zmysłowy dekolt. Bielizna z odpinanymi ramiączkami świetnie sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje. 

Biustonosz push-up KML YP2698-1

49,00 zł

Niezwykle romantyczny i zmysłowy biustonosz marki KML to elegancka, koronkowa bielizna doskonale podkreślająca kobiece kształty.

Biustonosz z usztywnianymi miseczkami z efektownym push-up, optycznie powiększa biust tworząc idealnie wyeksponowany dekolt. Bielizna z odpinanymi ramiączkami świetnie sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje. 

Biustonosz push-up JASSIRE 88272

35,00 zł

Niezwykle uroczy i elegancki biustonosz marki JASSIRE ozdobiony subtelną, delikatną koronką, to bielizna doskonale podkreślająca kobiece kształty.

Biustonosz JASSIRE 88272 z usztywnianymi miseczkami z efektem push-up, doskonale modeluje biust tworząc naturalnie wyeksponowany dekolt. Bielizna z odpinanymi ramiączkami świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. 

Biustonosz usztywniany KAROLINA LIN 9546

35,00 zł

Niezwykle uroczy i elegancki biustonosz marki KAROLINA LIN ozdobiony subtelna, delikatną koronką, to bielizna doskonale podkreślająca kobiece kształty.

Biustonosz KAROLINA LIN 9546 z usztywnianymi miseczkami z delikatnym efektem push-up, doskonale modeluje biust tworząc naturalnie piękny kształt dekoltu. Bielizna z odpinanymi ramiączkami świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. 

Biustonosz push-up KAROLINA LIN 9560

48,00 zł

Niezwykle zmysłowy i uwodzicielski biustonosz marki KAROLINA LIN to elegancka bielizna doskonale podkreślająca kobiece kształty.

Biustonosz z usztywnianymi miseczkami z podwójnym push-up, optycznie powiększa biust tworząc idealnie wyeksponowany dekolt. Doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Biustonosz push-up BIWEIER 9725

48,00 zł

Niezwykle elegancki, koronkowy biustonosz marki BIWEIER z usztywnianą miseczką ze zintegrowanym push-up, który doskonale eksponuje biust tworząc zmysłowy dekolt.

Koronkowy bielizna BIWEIER 9725 z odpinanymi ramiączkami świetnie sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje. 

Damskie biustonosze push up

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć damskich biustonoszy push up. Jest to doskonały rodzaj bielizny przede wszystkim dla kobiet, które mają małe piersi, ale nie tylko. Produkty doskonale sprawdzają się również w momencie, kiedy niezbędne jest podkreślenie biustu, np. ze względu na kreację. Staniki są bardzo wygodne i optycznie powiększają piersi, dzięki czemu są tak chętnie wybierane przez nasze Klientki. Zastosowany w nich push up oznacza rodzaj specjalnej wkładki, która może być wszyta lub jedynie włożona w biustonosz. Jej głównym celem jest właściwe uformowanie i uwydatnienie biustu. Na rynku dostępnych jest kilka modeli staników push up – przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z ich szczegółami, aby wybrać najlepszy dla swoich potrzeb.

Damskie biustonosze push up najczęściej są zakładane do eleganckich strojów, w których widoczne są piersi. Aby podkreślić ich kształt, niekiedy niezbędne okazuje się wykorzystanie specjalnej wkładki. Dzięki temu biust bardzo dobrze się prezentuje w każdej kreacji. Ten rodzaj bielizny jest szczególnie ceniony przez panie, mające małe piersi. Uwielbiają go również kobiety, których biust stracił swoją jędrność ze względu na przebyte ciąże lub wiek.

Jak dobrać odpowiedni biustonosz push up?

Odpowiednie dopasowanie biustonosza jest bardzo istotne, ponieważ źle dobrany rozmiar może wpłynąć niekorzystnie na stan biustu. Ponadto obcisły stanik utrudnia krążenie. Z tego powodu należy zwrócić uwagę na wybór właściwego modelu dla własnych potrzeb. Podczas zakupu damskiego biustonosza push up należy zdawać sobie także sprawę, że dostępnych jest jego kilka rodzajów. Warstwa podtrzymująca piersi może znajdować się w dolnej części stanika, z boku lub w obu tych miejscach. Ostatnia z wymienionych możliwości najlepiej podkreśla i powiększa optycznie piersi. Decydując się na zakup biustonosza push up należy pamiętać o tym, że wybranie zbyt dużego modelu może nadać biustowi nienaturalny wygląd.

Push-up