Push-up

  • WYGLĄD:

Aktywne filtry

Biustonosz push-up KML YP2023-1

48,00 zł

Niezwykle zmysłowy biustonosz marki KML to elegancka bielizna doskonale podkreślająca kobiece kształty.

Biustonosz z usztywnianymi miseczkami z podwójnym push-up, optycznie powiększa biust tworząc idealnie wyeksponowany dekolt.

Biustonosz push-up AOJIASHI YP2961

49,00 zł

Niezwykle romantyczny biustonosz marki AOJIASHI to elegancka, koronkowa bielizna doskonale podkreślająca kobiece kształty.

Biustonosz z usztywnianymi miseczkami z efektownym push-up, optycznie powiększa biust tworząc idealnie wyeksponowany dekolt. Bielizna z odpinanymi ramiączkami świetnie sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje. 

Biustonosz push-up NADIZI 9022

45,00 zł

Niezwykle romantyczny i zmysłowy biustonosz marki NADIZI z usztywnianymi miseczkami z podwójnym push-up, który tworzy seksowny, wyeksponowany dekolt.

Biustonosz NADIZI 9022 ozdobiony subtelną, filigranową koronką świetnie sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje. 

Biustonosz push-up GUIMEIQI V1047B

50,00 zł

Niezwykle romantyczny i uroczy biustonosz marki GUIMEIQI z usztywnianymi miseczkami z efektem push-up, optycznie powiększa biust tworząc idealnie wyeksponowany i zmysłowy dekolt.

Bielizna Guimeiqi ozdobiona delikatną finezyjną koronką, świetnie sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje. 

Biustonosz push-up AOJIASHI YP2489

46,00 zł

Niezwykle romantyczny i zmysłowy biustonosz marki AOJIASHI ozdobiony piękną, delikatną koronką, to elegancka bielizna doskonale podkreślająca kobiece kształty.

Biustonosz AOJIASHI YP2489 z usztywnianymi miseczkami z efektownym push-up, optycznie powiększa biust tworząc idealnie wyeksponowany dekolt. Bielizna świetnie sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje. 

Biustonosz push-up Biweier 919

46,00 zł

Zmysłowy biustonosz marki Biweier z usztywnianą miseczką z podwójnym push-up, doskonale modeluje i unosi biust tworząc zmysłowy, wyeksponowany dekolt.

Bielizna ozdobiona koronka z atrakcyjnym motywem, świetnie sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje. 

Biustonosz push-up GUIMEIQI V60072B

50,00 zł

Niezwykle romantyczny i uroczy biustonosz marki GUIMEIQI z usztywnianymi miseczkami z efektem push-up, optycznie powiększa biust tworząc idealnie wyeksponowany i zmysłowy dekolt.

Bielizna Guimeiqi ozdobiona delikatną finezyjną koronką, świetnie sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje. 

Biustonosz push-up KOMNHHR 58563-1D

39,00 zł

Niezwykle romantyczny i funkcjonalny biustonosz marki KOMNHHR z usztywnianymi miseczkami z efektownym push-up doskonale podkreśla biust tworząc zmysłowy, wyeksponowany dekolt.

Biustonosz KOMNHHR 58563-1D ozdobiony piękną koronką i eleganckim tiulem, świetnie sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje. 

Biustonosz push-up NADIZI 9003

47,00 zł

Niezwykle romantyczny i funkcjonalny biustonosz marki NADIZI z usztywnianymi miseczkami z delikatnym push-up doskonale podkreśla biust tworząc zmysłowy, wyeksponowany dekolt.

Biustonosz NADIZI 9003 ozdobiony piękną, kwiatową koronką i eleganckim tiulem, świetnie sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje. 

Biustonosz push-up BIWEIER 82555

45,00 zł

Niezwykle romantyczny i funkcjonalny biustonosz marki BIWEIER z odpinanymi ramiączkami i paseczkami/strapsami na dekolcie, które nadają bieliźnie charakteru.

Biustonosz BIWEIER 82555 z usztywnianymi miseczkami z efektownym push-up, optycznie powiększa biust tworząc idealnie wyeksponowany i zmysłowy dekolt. Bielizna doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje. 

Biustonosz push-up Milasi ChuanHai 6268

49,00 zł

Funkcjonalny, niezwykle romantyczny biustonosz marki Milasi ChuanHai z usztywnianą miseczką z efektem push-up, doskonale eksponuje biust tworząc piękny, zmysłowy dekolt.

Bielizna Milasi ChuanHai z odpinanymi ramiączkami i miseczkami typu bardotka/balkonetka świetnie sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje. 

Damskie biustonosze push up

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć damskich biustonoszy push up. Jest to doskonały rodzaj bielizny przede wszystkim dla kobiet, które mają małe piersi, ale nie tylko. Produkty doskonale sprawdzają się również w momencie, kiedy niezbędne jest podkreślenie biustu, np. ze względu na kreację. Staniki są bardzo wygodne i optycznie powiększają piersi, dzięki czemu są tak chętnie wybierane przez nasze Klientki. Zastosowany w nich push up oznacza rodzaj specjalnej wkładki, która może być wszyta lub jedynie włożona w biustonosz. Jej głównym celem jest właściwe uformowanie i uwydatnienie biustu. Na rynku dostępnych jest kilka modeli staników push up – przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z ich szczegółami, aby wybrać najlepszy dla swoich potrzeb.

Damskie biustonosze push up najczęściej są zakładane do eleganckich strojów, w których widoczne są piersi. Aby podkreślić ich kształt, niekiedy niezbędne okazuje się wykorzystanie specjalnej wkładki. Dzięki temu biust bardzo dobrze się prezentuje w każdej kreacji. Ten rodzaj bielizny jest szczególnie ceniony przez panie, mające małe piersi. Uwielbiają go również kobiety, których biust stracił swoją jędrność ze względu na przebyte ciąże lub wiek.

Jak dobrać odpowiedni biustonosz push up?

Odpowiednie dopasowanie biustonosza jest bardzo istotne, ponieważ źle dobrany rozmiar może wpłynąć niekorzystnie na stan biustu. Ponadto obcisły stanik utrudnia krążenie. Z tego powodu należy zwrócić uwagę na wybór właściwego modelu dla własnych potrzeb. Podczas zakupu damskiego biustonosza push up należy zdawać sobie także sprawę, że dostępnych jest jego kilka rodzajów. Warstwa podtrzymująca piersi może znajdować się w dolnej części stanika, z boku lub w obu tych miejscach. Ostatnia z wymienionych możliwości najlepiej podkreśla i powiększa optycznie piersi. Decydując się na zakup biustonosza push up należy pamiętać o tym, że wybranie zbyt dużego modelu może nadać biustowi nienaturalny wygląd.

Push-up