Sportowe

  • WYGLĄD:

Aktywne filtry

Dorina EXTREME Bralette SPORTOWY

69,90 zł

Niezwykle komfortowy, sportowy biustonosz marki Dorina z kolekcji EXTREME to idealna propozycja dla Pań uprawiających każdą dyscyplinę sportu.

Model EXTREME Bralette to wygodny biustonosz z miękkimi miseczkami bez fiszbin. Seria charakteryzuje się maksymalnym komfortem noszenia, zapewnia najwyższy poziom wsparcia w połączeniu z innowacyjną funkcjonalnością, a także doskonałym dopasowaniem.

Dorina FLEX Sports Bra

67,90 zł

Niezwykle komfortowy, sportowy biustonosz marki Dorina z kolekcji FLEX to idealna propozycja dla Pań uprawiających ulubione aktywności fizyczne.

Model FLEX Sports Bra to gładki, wygodny biustonosz z miękkimi miseczkami bez fiszbin. Wykonany z miękkich i lekkich materiałów szybkoschnących i odprowadzających wilgoć. Biustonosz zapewnia najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów.

Dorina SPIRIT Unlined_Bra

69,00 zł

Niezwykle komfortowy, sportowy biustonosz marki Dorina z kolekcji SPIRIT to idealna propozycja dla Pań uprawiających każdą dyscyplinę sportu, nawet tych, które wymagających wysokiego obciążenia.

Model SPIRIT Unlined_Bra to wygodny biustonosz z miękkimi, wzmocnionymi miseczkami na fiszbinach. Seria charakteryzuje się maksymalnym komfortem noszenia, zapewnia najwyższy poziom wsparcia w połączeniu z innowacyjną funkcjonalnością, a także doskonałym dopasowaniem do ciała.

Dorina SWAN Bralette

59,90 zł

Niezwykle komfortowa, sportowa braletka marki Dorina z kolekcji SWAN została zaprojektowana z myślą o każdej kobiecie ceniącej najwyższy komfort i wygodę użytkowania. 

Model SWAN Bralette to wygodny biustonosz-top z delikatnie usztywnianymi bez fiszbin. Seria została stworzona z innowacyjnej, miękkiej i super lekkiej tkaniny, przyjaznej dla skóry i środowiska.

Dorina OUTRUN Sports Bra-Push Up

69,90 zł

Niezwykle komfortowy, sportowy biustonosz marki Dorina z kolekcji OUTRUN to idealna propozycja dla Pań uprawiających każdą dyscyplinę sportu.

Model OUTRUN Sports Bra-Push Up to wygodny biustonosz z usztywnianymi miseczkami push-up bez fiszbin. Seria charakteryzuje się maksymalnym komfortem noszenia, zapewnia najwyższy poziom wsparcia w połączeniu z innowacyjną funkcjonalnością, a także doskonałym dopasowaniem.

Dorina OUTRUN Recerback Moulded Sports Bra

69,90 zł

Niezwykle komfortowy, sportowy biustonosz marki Dorina z kolekcji OUTRUN to idealna propozycja dla Pań uprawiających każdą dyscyplinę sportu.

Model OUTRUN Recerback Moulded Sports Bra to wygodny biustonosz z usztywnianymi miseczkami push-up bez fiszbin. Seria charakteryzuje się maksymalnym komfortem noszenia, zapewnia najwyższy poziom wsparcia w połączeniu z innowacyjną funkcjonalnością, a także doskonałym dopasowaniem.

Dorina OUTRUN Push Up Sports Bra

64,90 zł

Niezwykle komfortowy, sportowy biustonosz marki Dorina z kolekcji OUTRUN to idealna propozycja dla Pań uprawiających każdą dyscyplinę sportu.

Model OUTRUN Push Up Sports Bra to wygodny biustonosz z usztywnianymi miseczkami push-up bez fiszbin. Seria charakteryzuje się maksymalnym komfortem noszenia, zapewnia najwyższy poziom wsparcia w połączeniu z innowacyjną funkcjonalnością, a także doskonałym dopasowaniem.

Triumph Triaction Pure Lite N EX SPORTOWY

99,90 zł

Wyjątkowo miękki, sportowy biustonosz marki Triumph z serii Triaction Pure Lite to bielizna, która pomoże Ci trzymać się sportowego programu. Stworzona dla Pań uprawiających każdą aktywność fizyczną.

Seria Triaction Pure Lite N to biustonosz sportowy bez fiszbin z elastycznymi włóknami, które zapewniają wyjątkową swobodę ruchów i doskonałe podtrzymanie biustu.

Kolekcja Triaction spełnia najważniejsze funkcje bielizny sportowej: -przepuszczanie i cyrkulacja powietrza, -wygodne utrzymanie i wytrzymałość materiału, -zatrzymywanie nieprzyjemnych zapachów.

Triumph Triaction Free Motion N01 SPORTOWY

79,90 zł

Sportowy biustonosz marki Triumph z serii Triaction Free Motion to bielizna, która pomoże Ci trzymać się sportowego programu. Stworzona dla Pań uprawiających każdą aktywność fizyczną.

Seria Triaction Free Motion N01 to biustonosz sportowy bez fiszbin z elastycznymi włóknami, które zapewniają wyjątkową swobodę ruchów i maksymalne podtrzymanie biustu.

Kolekcja Triaction spełnia najważniejsze funkcje bielizny sportowej: -przepuszczanie i cyrkulacja powietrza, -wygodne utrzymanie i wytrzymałość materiału, -zatrzymywanie nieprzyjemnych zapachów.

Triumph Triaction Hybrid Lite P EX SPORTOWY

99,90 zł

Sportowy biustonosz Triaction Hybrid Lite został zaprojekowany z myślą o aktywnych kobietach z wysokimi wymaganiami. Stworzony z zastosowaniem innowacyjnych technologii w połączeniu z inteligentnymi tkaninami. Gwarantuje najwyższy komfort i swobodę noszenia, dopasowanie do ciała oraz wsparcie i podtrzymanie biustu w czasie maksymalnego wysiłku fizycznego. 

Bielizna Triaction Hybrid Lite P to niezwykle lekki biustonosz, na którym zawsze możesz polegać; doskonale sprawdzi się w każdej dyscyplinie sportowej.

Kolekcja Triaction spełnia najważniejsze funkcje bielizny sportowej: -przewiewność i cyrkulacja powietrza, -wygodne utrzymanie i wytrzymałość materiału, -zatrzymywanie nieprzyjemnych zapachów.

Triumph Sloggi ZERO Feel Print H Top

57,90 zł

Bezszwowy Top marki Sloggi z serii ZERO Feel Print H został zaprojektowany z myślą o każdej kobiecie ceniącej najwyższy komfort i wygodę użytkowania. 

Biustonosz sportowy ZERO Feel Print H Top został stworzony z innowacyjnej, miękkiej i super lekkiej tkaniny, bez fiszbin i metalowych części. Bielizna jest niewidoczna pod ubraniem i zawsze pozostaje na swoim miejscu. Top świetnie sprawdzi się zarówno na dzień, jak do spania!

Triumph Sloggi ZERO Feel Print Top

57,90 zł

Bezszwowy Top marki Sloggi z serii ZERO Feel Print został zaprojektowany z myślą o każdej kobiecie ceniącej najwyższy komfort i wygodę użytkowania. 

Biustonosz sportowy ZERO Feel Print Top został stworzony z innowacyjnej, miękkiej i super lekkiej tkaniny, bez fiszbin i metalowych części. Bielizna jest niewidoczna pod ubraniem i zawsze pozostaje na swoim miejscu. Top świetnie sprawdzi się zarówno na dzień, jak do spania!

Damskie biustonosze sportowe

Damskie biustonosze sportowe to idealna propozycja dla kobiet, które regularnie uprawiają sport. Wysiłek fizyczny wpływa pozytywnie na zdrowie, kondycję i samopoczucie, ale należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Bardzo istotne jest odpowiednie zabezpieczenie biustu podczas ruchu. Stanik sportowy ogranicza przemieszczanie się piersi, unieruchamiając je w jednym miejscu. Dzięki temu zostają zminimalizowane wstrząsy oraz przeciążenia możliwe podczas treningu.

Ze względu na to, że biust składa się ze skóry i sieci pasm tkanki łącznej, to szybko może ulec rozciągnięciu i stracić swoją jędrność. Niestety nie wróci on do swojej poprzedniej formy, dlatego tak ważne jest jego odpowiednie zabezpieczenie podczas wysiłku fizycznego. Zwykły biustonosz nie zapewnia piersiom wystarczającej ochrony. Natomiast damski stanik sportowy podtrzymuje biust, nadaje mu właściwy kształt, a ponadto wykonany jest z materiału, który przepuszcza powietrze i pochłania wilgoć. Dzięki temu na skórze nie powstaną oparzenia czy otarcia, mogące się zdarzyć podczas uprawiania sportu przy źle dobranej bieliźnie.

Rodzaje staników sportowych

Podczas wyboru stanika sportowego należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego rozmiar. Duże znaczenie ma także rodzaj. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z poszczególnymi modelami biustonoszy, ponieważ ich odpowiednie dopasowanie wpływa pozytywnie na zdrowie i przyjemność z wykonywanych ćwiczeń. Damskie biustonosze sportowe dzielą się na:

  • biustonosze z niskim wsparciem – okazują się dobre głównie dla kobiet o małym lub średnim biuście. Przyciskają piersi razem do klatki piersiowej, dzięki czemu minimalizują ich ruch i zapewniają stabilność. Te modele staników są często wybierane do jogi czy body art,
  • biustonosze ze średnim wsparciem – przeznaczone dla kobiet o większym biuście lub bardzo aktywnych fizycznie. Stabilizują piersi dzięki temu, że każdą z nich osobno przyciskają do klatki piersiowej,
  • biustonosze z wysokim wsparciem – najlepsze dla kobiet o bardzo dużym biuście i aktywnych fizycznie. Staniki przyciskają każdą pierś do klatki piersiowej, ale wyróżniają się największą stabilnością. Charakteryzuje je także regulowana taśma znajdująca się pod biustem.

Sportowe