Sportowe

Sportowe

  • WYGLĄD:
Active filters

Triumph Triaction Extreme N SPORTOWY

55,00 zł

Sportowy biustonosz Triaction Extreme został zaprojekowany z myślą o aktywnych kobietach z najwyższymi wymaganiami. Stworzony dla Pań uprawiających każdą dyscyplinę sportu.

Biustonosz Triaction charakteryzuje się komfortem noszenia, wygodnym utrzymaniem oraz perfekcyjnym podtrzymaniem i formowaniem biustu.

Kolekcja Triaction spełnia najważniejsze funkcje bielizny sportowej: -przepuszczanie i cyrkulacja powietrza, -wygodne utrzymanie i wytrzymałość materiału, -zatrzymywanie nieprzyjemnych zapachów.

Triumph Triaction Control Lite W01 SPORTOWY

69,90 zł

Biustonosz z kolekcji Triumph Triaction Control Lite to nowa odsłona bielizny sportowej. Dzięki swej innowacyjnej konstrukcji jest idealny dla Pań uprawiających każdą aktywność fizyczną.

Triaction Control Lite W01 to biustonosz typu minimizer, zapewnia doskonałe wsparcie i podtrzymanie biustu, a przede wszystkim gwarantuje swobodę trenowania. 

Triumph Triaction Magic Motion MWP SPORTOWY

87,00 zł

Sportowy biustonosz Triumph z kolekcji Triaction Magic Motion to idealna propozycja dla pań uprawiających każdą dyscyplinę sportu.

Komfortowy biustonosz stworzony z innowacyjnej tkaniny w połączeniu z nowoczesną konstrukcją zapewnia doskonałe wsparcie każdego biustu. Biustonosz z fiszbinami Magic Wire jest idealną propozycją dla Pań uczulonych na związki metali.

Triumph Triaction Magic Motion Pro MWP SPORTOWY

69,90 zł

Sportowy biustonosz Triumph z kolekcji Triaction Magic Motion to idealna propozycja dla pań uprawiających każdą dyscyplinę sportu.

Komfortowy biustonosz stworzony z innowacyjnej tkaniny w połączeniu z nowoczesną konstrukcją zapewnia doskonałe wsparcie każdego biustu. Biustonosz z fiszbinami Magic Wire jest idealną propozycją dla Pań uczulonych na związki metali zawartych w metalowych fiszbinach.

Seria Triaction została zaprojektowana tak, aby zachęcić każdą kobietę, niezależnie od figury czy wieku, do uprawiania aktywności fizycznej.

Triumph Triaction Hybrid Lite P SPORTOWY

89,90 zł

Sportowy biustonosz Triaction Hybrid Lite został zaprojekowany z myślą o aktywnych kobietach z wysokimi wymaganiami. Stworzony z zastosowaniem innowacyjnych technologii w połączeniu z inteligentnymi tkaninami. Gwarantuje najwyższy komfort i swobodę noszenia, dopasowanie do ciała oraz wsparcie i podtrzymanie biustu w czasie maksymalnego wysiłku fizycznego. 

Bielizna Triaction Hybrid Lite P to niezwykle lekki biustonosz, na którym zawsze możesz polegać; doskonale sprawdzi się w każdej dyscyplinie sportowej.

Triumph Triaction Control Boost F SPORTOWY

79,90 zł

Sportowy biustonosz Triumph z kolekcji Triaction Control Boost to idealna propozycja dla pań uprawiających każdą dyscyplinę sportu.

Biustonosz charakteryzuje się komfortem noszenia, wygodnym utrzymaniem i doskonałym podtrzymaniem biustu.

Biustonosz Triaction spełnia najważniejsze funkcje bielizny sportowej: -przepuszczanie i cyrkulacja powietrza, -wygodne utrzymanie i wytrzymałość materiału, -zatrzymywanie nieprzyjemnych zapachów.

Triumph Triaction Extreme Lite N SPORTOWY

69,90 zł

Sportowy biustonosz Triaction Extreme Lite został zaprojekowany z myślą o aktywnych kobietach z najwyższymi wymaganiami. Stworzony dla Pań uprawiających każdą dyscyplinę sportu.

Biustonosz Triaction charakteryzuje się komfortem noszenia, wygodnym utrzymaniem oraz perfekcyjnym podtrzymaniem i formowaniem biustu.

Kolekcja Triaction spełnia najważniejsze funkcje bielizny sportowej: -przepuszczanie i cyrkulacja powietrza, -wygodne utrzymanie i wytrzymałość materiału, -zatrzymywanie nieprzyjemnych zapachów.