Szorty

  • WYGLĄD:

Triumph Just Body Make-up Short

25,90 zł

Eleganckie majtki z kolekcji Just Body Make-Up marki Triumph to komfortowa bielizna, w której każda z Pań poczuje się wyjątkowo wygodnie i pewnie siebie. Seria została stworzona z wysokiej jakości materiałów w połączeniu z niezawodnymi fasonami, zapewnia idealne dopasowanie do ciała oraz najwyższy komfort noszenia i pełną swobodę ruchów.

Model Just Body Make-up Short to komfortowy, sprawdzony fason z szerokimi, zabudowanymi bokami, który doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizację, jak i na specjalne okazje.

Triumph Touch of Modal Short

27,89 zł

Niezwykle komfortowe majtki marki Triumph z kolekcji Touch of Modal to bielizna wykonana z przyjemnego i miękkiego modalu, zapewniająca maksymalny komfort i wygodę użytkowania każdego dnia. 

Seria Touch of Modal stworzona została w różnorodnych kolorach i sprawdzonych fasonach, aby każda z Pań znalazła odpowiednią dla siebie bieliznę. Model Short to majtki z krótkimi nogawkami i szerszymi, zabudowanymi bokami. Doskonale sprawdzi się pod codzienne stylizacje.

Triumph Lola Shorty

34,89 zł

Niezwykle urocze majtki marki Triumph z kolekcji Lola to delikatna i rozkoszna bielizna, ozdobiona zmysłową, lekką koronką, która doskonale podkreśla kobiece kształty.

Model Lola Shorty to komfortowy fason, który doskonale przylega i dopasowuje się do kształtów ciała, a także zapewnia pełną swobodę ruchów. Bielizna świetnie sprawdzi się pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Szorty