Dorina

  • WYGLĄD:

Aktywne filtry

Dorina STORM Hipster MODELUJĄCE

49,90 zł

Niezwykle komfortowe, modelujące majtki marki Dorina z kolekcji STORM to bielizna, charakteryzująca się prostym, eleganckim designem. Doskonale przylega i dopasowuje się kształtu ciała oraz zapewnia najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów każdego dnia.

Modelujący model STORM Hipster to bielizna z wysokim stanem, wykonana z gładkiej, miękkiej tkaniny, wzmocnionej w strategicznych miejscach. Efekt modelowania wspaniale działa na wybrane partie ciała, w szczególności brzuch i talię.

Seria doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Dorina JANET Control Brief

59,90 zł

Niezwykle komfortowe, wyszczuplające majtki marki Dorina z kolekcji JANET to bielizna, charakteryzująca się prostym, eleganckim designem. Doskonale przylega i dopasowuje się kształtu ciała oraz zapewnia najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów każdego dnia.

Model JANET Control Brief to bielizna z wysokim stanem, wykonana z gładkiej, miękkiej tkaniny, wzmocnionej w strategicznych miejscach. Efekt modelowania wspaniale działa na wybrane partie ciała, w szczególności brzuch i talię.

Seria doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Dorina BRIGITTE Control Brief

54,90 zł

Niezwykle komfortowe, wyszczuplające majtki marki Dorina z kolekcji BRIGITTE to urocza bielizna, charakteryzująca się eleganckim, koronkowym designem. Doskonale przylega i dopasowuje się kształtu ciała oraz zapewnia najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów każdego dnia.

Model BRIGITTE Control Brief to bielizna z wysokim stanem, ozdobiona delikatną, finezyjną koronką z kwiatowym motywem. Efekt modelowania wspaniale działa na wybrane partie ciała, w szczególności brzuch i talię.

Seria doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Dorina FILI Brief_Classic

34,90 zł

Niezwykle zmysłowe majtki marki Dorina z kolekcji FILI to urocza bielizna o prostym, eleganckim designie, zapewniająca idealne dopasowanie do ciała i komfort noszenia każdego dnia. 

Model FILI Brief_Classic to sprawdzony fason o klasycznym kroju, wykonany z miękkiej, lekkiej i przyjaznej tkaniny o subtelnym połysku. Seria stworzona by podkreślić zmysłowość i urok drzemiący w każdej kobiecie. Doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Dorina HEROIC Hipster_Classic

34,90 zł

Niezwykle zmysłowe majtki marki Dorina z kolekcji HEROIC to urocza bielizna o uwodzicielskim designie, zapewniająca idealne dopasowanie do ciała i komfort noszenia każdego dnia. 

Model HEROIC Hipster_Classic to sprawdzony fason o komfortowym kroju z szerszymi bokami, wykonany z miękkiej, lekkiej tkaniny i delikatnego, transparentnego tiulu. Seria stworzona by podkreślić zmysłowość i urok drzemiący w każdej kobiecie. Doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Dorina HARPER AIRLITE Hipster

34,90 zł

Bezszwowe, niezwykle komfortowe figi marki Dorina z kolekcji HARPER AIRLITE to niezwykle delikatna bielizna zapewniająca pełną swobodę ruchów. Model zaprojektowany z myślą o każdej kobiecie ceniącej najwyższą wygodę użytkowania każdego dnia. 

Seria HARPER AIRLITE Hipster o komfortowym, sprawdzonym fasonie z szerszymi bokami, została stworzona została z innowacyjnego, lekkiego i elastycznego materiału o właściwościach 3D, który rozciąga się zarówno w pionie jak i poziomie. Bielizna zapewnia idealne dopasowanie do ciała, doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje jak i na specjalne okazje.

Dorina Hipster Classic ECO BAWEŁNA

28,90 zł

Niezwykle komfortowe majtki marki Dorina to bielizna zaprojektowana z myślą o każdej kobiecie ceniącej najwyższy komfort i wygodę użytkowania. 

Model o komfortowym, sprawdzonym fasonie typu hipster z szerszymi bokami, został wykonany z miękkiej, super delikatnej tkaniny, przyjaznej dla skóry i środowiska. Seria doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Dorina SWAN Brief_Classic

34,90 zł

Niezwykle komfortowe, sportowe figi marki Dorina z kolekcji SWAN to bielizna zaprojektowana z myślą o każdej kobiecie ceniącej najwyższy komfort i wygodę użytkowania. 

Model SWAN Brief_Classic to sprawdzony fason o klasycznym kroju, wykonany z miękkiej, super delikatnej tkaniny, przyjaznej dla skóry i środowiska. Seria doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Dorina LINDSAY/GEO Shaping_Brief

40,00 zł

Niezwykle komfortowe, wyszczuplające majtki marki Dorina z kolekcji LINDSAY/GEO to urocza bielizna, charakteryzująca się eleganckim designem. Doskonale przylega i dopasowuje się kształtu ciała oraz zapewnia najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów każdego dnia.

Model LINDSAY/GEO Shaping_Brief to bielizna z wysokim stanem, ozdobiona delikatnym, finezyjnym motywem. Efekt modelowania wspaniale działa na wybrane partie ciała, w szczególności brzuch i talię.

Seria doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Dorina ROSANNE Brief 5PP - 5szt. KOMPLET

75,00 zł

Niezwykle komfortowe figi marki Dorina z kolekcji ROSANNE to urocza bielizna o gładkim, prostym designie, zapewniająca idealne dopasowanie do ciała i komfort noszenia każdego dnia. 

Model ROSANNE Brief to sprawdzony fason o klasycznym kroju, wykonany z niezwykle miękkich, gładkich materiałów. Seria stworzona by podkreślić urok drzemiący w każdej kobiecie. Modele doskonale sprawdzą się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Zestaw zawiera 5 sztuki bielizny w 5 kolorach! 

Dorina MICHELLE Bonded Hipster 3PP - 3szt. KOMPLET

86,70 zł

Niezwykle komfortowe majtki marki Dorina z kolekcji MICHELLE to urocza bielizna o gładkim, eleganckim designie, zapewniająca idealne dopasowanie do ciała i komfort noszenia każdego dnia. 

Model MICHELLE Bonded Hipster to sprawdzony fason o komfortowym kroju z szerszymi bokami, wykonany z ultra miękkich, gładkich materiałów. Seria stworzona by podkreślić urok drzemiący w każdej kobiecie. Modele doskonale sprawdzą się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Zestaw zawiera 3 sztuki bielizny! 

Dorina ELENA String

38,90 zł

Niezwykle romantyczne stringi marki Dorina z kolekcji ELENA to urocza bielizna, charakteryzująca się koronkowym, eleganckim designem. Doskonale przylega i dopasowuje się kształtu ciała oraz zapewnia najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów każdego dnia.

Model ELENA String to sprawdzony fason o klasycznym kroju stringów, wykonany z miękkiej, gładkiej tkaniny i delikatnej ozdobnej koronki. Seria stworzona by podkreślić zmysłowość i urok drzemiący w każdej kobiecie. Doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Dorina