Maxi

  • WYGLĄD:

Aktywne filtry

Sloggi Romance Maxi

75,00 zł

Niezwykle miękkie i komfortowe majtki marki Sloggi z kolekcji Romance to praktyczna i wygodna bielizna ozdobiona romantyczną koronką, zapewniająca modny i uroczy wygląd.

Seria Romance Maxi to komfortowy fason z wysokim stanem i szerszą partią boczną, który zapewnia optymalną wygodę noszenia. Stworzona z niebywale miękkiej i wytrzymałej bawełny SUPIMA, która zapewnia maksymalny komfort użytkowania i swobodę ruchów. Model doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na szczególne okazje.

Majtki damskie maxi NADIZI 7122

26,00 zł

Niezwykle komfortowe, eleganckie majtki marki NADIZI 7122 to komfortowa, funkcjonalna bielizna stworzona z wysokiej jakości, komfortowej i elastycznej tkaniny z dodatkiem gładkiego tiulu. Model zapewnia idealne dopasowanie i do ciała i pełną swobodę ruchów.

Komfortowy fason o zabudowanym kroju i z wysokim stanem typu maxi. Bielizna z bezszwowo zakończonymi krawędziami nie odznacza się pod dopasowanym ubraniem. Idealne sprawdzi się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na specjalną okazję. 

Bielizna mierzona na płasko bez rozciągania (+/-1cm):

XL - szerokość 32cm, wysokość 33cm;

XXL - szerokość 34cm, wysokość 34cm;

3XL - szerokość 36cm, wysokość 35cm.

Majtki damskie maxi Huasha 985

24,00 zł

Niezwykle komfortowe i romantyczne majtki marki Huasha 985 to urocza, uniwersalna bielizna stworzona z miękkiej oddychającej tkaniny zapewniającej wygodę użytkowania każdego dnia.

Model o komfortowym fasonie z szerokimi, zabudowanymi bokami i wysokim stanem, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała. Figi Huasha 985 ozdobione romantyczną koronką i eleganckim tiulem idealne sprawdzą się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na specjalną okazję. 

Rozmiar: F- FREE z metki odpowiada rozmiarowi L/XL. 

Bielizna mierzona na płasko bez rozciągania (+/-1cm):

  • szerokość 32cm, wysokość 30cm.

Majtki damskie maxi Huasha 1020

25,00 zł

Niezwykle komfortowe majtki marki Huasha 1020 to urocza, uniwersalna bielizna stworzona z miękkiej oddychającej tkaniny zapewniającej wygodę użytkowania każdego dnia.

Model o komfortowym fasonie z szerokimi, zabudowanymi bokami i wysokim stanem, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała. Figi Huasha 1020 ozdobione romantyczną koronką idealne sprawdzą się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na specjalną okazję. 

Rozmiar: F- FREE z metki odpowiada rozmiarowi L/XL. 

Bielizna mierzona na płasko bez rozciągania (+/-1cm):

  • szerokość 33cm, wysokość 30cm.

Majtki damskie maxi Huasha 961

25,00 zł

Niezwykle komfortowe majtki marki Huasha 961 to urocza, uniwersalna bielizna stworzona z miękkiej oddychającej tkaniny zapewniającej wygodę użytkowania każdego dnia.

Model o komfortowym fasonie z szerokimi, zabudowanymi bokami i wysokim stanem, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała. Figi Huasha 961 ozdobione romantyczną koronką idealne sprawdzą się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na specjalną okazję. 

Rozmiar: F- FREE z metki odpowiada rozmiarowi L/XL. 

Bielizna mierzona na płasko bez rozciągania (+/-1cm):

  • szerokość 33cm, wysokość 29cm.

Majtki damskie modelujące Imeila SU7018

35,00 zł

Niezwykle komfortowe, delikatnie modelujące majtki marki Imeila to innowacyjna bielizna stworzona z wysokiej jakości, komfortowej i elastycznej tkaniny, która zapewnia idealne dopasowanie i do ciała i pełną swobodę ruchów.

Komfortowy fason o zabudowanym kroju i z bardzo wysokim stanem typu maxi. Bielizna z bezszwowo zakończonymi krawędziami nie odznacza się pod dopasowanym ubraniem. Idealne sprawdzi się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na specjalną okazję.

Triumph Infinite Sensation Highwaist Panty

79,90 zł

Niezwykle komfortowe majtki marki Triumph z kolekcji Infinite Sensation to bielizna zapewniająca maksymalną wygodę i przyjemność użytkowania każdego dnia.

Seria Infinite Sensation została zaprojektowana z super miękkich, oddychających materiałów, połączonych z elegancką siateczką. Bielizna doskonale dopasowuje się do kształtów ciała i zapewnia pełną swobodę ruchów.

Model Infinite Sensation Highwaist Panty to bielizna bezszwowa, mocno ściągająca z bardzo wysokim stanem, która cudownie modeluje kobiece kształty.

Dorina LINDSAY/GEO Shaping_Brief

40,00 zł

Niezwykle komfortowe, wyszczuplające majtki marki Dorina z kolekcji LINDSAY/GEO to urocza bielizna, charakteryzująca się eleganckim designem. Doskonale przylega i dopasowuje się kształtu ciała oraz zapewnia najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów każdego dnia.

Model LINDSAY/GEO Shaping_Brief to bielizna z wysokim stanem, ozdobiona delikatnym, finezyjnym motywem. Efekt modelowania wspaniale działa na wybrane partie ciała, w szczególności brzuch i talię.

Seria doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Felina Conturelle Silhouette 880823

129,00 zł

Wysokie figi z kolekcji Conturelle Silhouette Collection 880823 wiodącej, niemieckiej marki Felina to sztandarowy produkt z kolekcji Silhouette.

Niezwykle komfortowe, wyszczuplające majtki to urocza bielizna, charakteryzująca się eleganckim, koronkowym designem. Doskonale przylega i dopasowuje się kształtu ciała oraz zapewnia najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów każdego dnia.

Model Conturelle Silhouette 880823 to bielizna o fasonie maxi z bardzo wysokim stanem, sięgającym pod sam biust i nachodzącym na uda. Efekt modelowania wspaniale działa na wybrane partie ciała, w szczególności brzuch i talię.

Triumph Smart Micro Maxi Plus 01

59,90 zł

Niezwykle komfortowe majtki z kolekcji Smart Micro marki Triumph to lekka i miękka bielizna, zapewniająca wygodę i pełną swobodę ruchów. Seria została stworzona z wysokiej jakości, delikatnej mikrofibry, która zapewnia idealne dopasowanie do ciała oraz najwyższy komfort noszenia.

Model Smart Micro Maxi Plus 01 to gładki, praktyczny fason z wyższym stanem i zabudowanym krojem, który doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Rozmiar (PLUS) Uniwersalny - ONE SIZE:

EU 44-50, IT 4-7, GB 16-22, FR/ES 46-52, US XL-4XL, AU/NZ 16-22, MX EG-4EG, CA XL-4XL.

Triumph Smart Micro Maxi 01

69,00 zł

Niezwykle komfortowe majtki z kolekcji Smart Micro marki Triumph to lekka i miękka bielizna, zapewniająca wygodę i pełną swobodę ruchów. Seria została stworzona z wysokiej jakości, delikatnej mikrofibry, która zapewnia idealne dopasowanie do ciała oraz najwyższy komfort noszenia.

Model Smart Micro Maxi 01 to gładki, praktyczny fason z wyższym stanem i zabudowanym krojem, który doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Rozmiar ONE SIZE:

EU 36-42, IT S-3, GB 8-14, FR/ES 38-44, US XS-L, AU/NZ 8-14, MX ECH-G, CA XS-L.

Triumph Mirage Spotlight Maxi EX

119,99 zł

Niezwykle zmysłowa i delikatna bielizna Triumph z serii Mirage Spotlight stworzona została z innowacyjnych, ultra miękkich i lekkich materiałów, które zapewniają wyjątkowy komfort dla skóry każdego dnia. 

Komfortowy model Mirage Spotlight Maxi to sprawdzony krój o zabudowanym fasonie i dużej powierzchni krycia, wykonany z pięknej, ekskluzywnej koronki o subtelnym, kobiecym motywie. Bielizna doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na specjalne okazje.

Majtki typu MAXI to dość ogólna nazwa dla wszystkich rodzajów majtek, które w delikatny sposób maskują, wysmuklają, a nawet spłaszczają brzuch. Zalicza się do nich zarówno standardowe figi z wysokim stanem, jak i wysokiej jakości bieliznę wyszczuplającą. Charakteryzują się tym, że optycznie wysmuklają sylwetkę i niwelują fałdki. W zależności od modelu mogą być noszone zarówno na co dzień, i na wyjątkowe okazje.

Maxi