Strona główna

  • WYGLĄD:

Aktywne filtry

New

Triumph Sloggi Sensual Fresh Midi

39,90 zł

Komfortowe majtki marki Sloggi z kolekcji Sensual Fresh to niezwykle wygodna bielizna, idealnie sprawdzająca się pod codziennymi stylizacjami.

Model Sensual Fresh Midi to komfortowy, praktyczny fason z wyższym stanem i zabudowanymi bokami. Wykonany z bezpiecznej, miękkiej i wytrzymałej tkaniny, która zapewnia przyjemność noszenia oraz maksymalną swobodę ruchów każdego dnia.

New

Triumph Sloggi EverNew Lace Brazil Panty

34,90 zł

Niezwykle komfortowe majtki marki Sloggi z kolekcji EverNewLace to praktyczna i wygodna bielizna na każdy dzień, ozdobiona subtelną koronką. 

Model EverNew Lace Brazil Panty to seria o mocniej wyciętym fasonie typu półstringi. Stworzona z niebywale miękkiej i wytrzymałej bawełny SUPIMA, która zapewnia maksymalny komfort użytkowania i swobodę ruchów. Dzięki domieszce włókien Lycra®-Xtra Life, bielizna zachowuje pierwotny kształt i kolor nawet po wielu praniach.

Dorina ANDERSON Demi

69,90 zł

Niezwykle zmysłowy biustonosz marki Dorina z kolekcji ANDERSON to komfortowa, rozkoszna bielizna o romantycznym designem, idealnie dopasowująca się do kształtów ciała.

Model ANDERSON Demi to pełna kobiecości i wdzięku seria z usztywnianymi miseczkami na fiszbinach. Ozdobiona satynową tkaniną i delikatną, finezyjną koronką, doskonale podkreśla kobiece kształty, a także zapewnia najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów.

Dorina RACHEL/GEO Demi

69,90 zł

Niezwykle komfortowy biustonosz marki Dorina z kolekcji RACHEL/GEO to praktyczna bielizna, charakteryzująca się prostym, eleganckim designem, która doskonale doskonale przylega i dopasowuje się kształtu ciała.

Model RACHEL/GEO Demi to biustonosz z usztywnianymi miseczkami na fiszbinach, polecany przede wszystkim dla Pań z pełniejszym biustem. Wykonany z miękkich i lekkich materiałów, ozdobiony połyskującym wzorem, gwarantuje najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów.

Dorina BLAKE Plunge

79,90 zł

Niezwykle zmysłowy biustonosz marki Dorina z kolekcji BLAKE to komfortowa, rozkoszna bielizna o romantycznym designem, idealnie dopasowująca się do kształtów ciała.

Model BLAKE Plunge to pełna kobiecości i wdzięku seria z delikatnie usztywnianymi miseczkami na fiszbinach. Ozdobiona delikatną, finezyjną koronką, doskonale podkreśla kobiece kształty, a także zapewnia najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów.

Dorina BILLIE Demi

69,90 zł

Niezwykle zmysłowy biustonosz marki Dorina z kolekcji BILLIE to komfortowa, rozkoszna bielizna o romantycznym designem, idealnie dopasowująca się do kształtów ciała.

Model BILLIE Demi to pełna kobiecości i wdzięku seria z usztywnianymi miseczkami na fiszbinach, dedykowana przede wszystkim dla kobiet o pełniejszym biuście. Ozdobiona delikatną, finezyjną koronką, doskonale podkreśla kobiece kształty, a także zapewnia najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów.

Dorina ARIELLE One Piece Push Up Bra

59,90 zł

Niezwykle komfortowy i bezszwowy biustonosz marki Dorina z kolekcji ARIELLE to gładka, jednolita bielizna pozbawiona szwów, charakteryzująca się prostym, eleganckim designem.

Model ARIELLE One Piece Push Up Bra to wygodny biustonosz z gładkimi, usztywnianymi miseczkami push-up bez fiszbin, wykonany z miękkich, lekkich materiałów. Model dedykowany przede wszystkim dla Pań szukających bielizny dyskretnej, zapewniającej najwyższy komfort noszenia i pełną swobodę ruchów.

Dorina FILI Soft_Bra

77,90 zł

Niezwykle komfortowy biustonosz marki Dorina z kolekcji Full to praktyczna bielizna, charakteryzująca się prostym, eleganckim designem, która doskonale przylega i dopasowuje się kształtu ciała.

Model FILI Soft_Bra to wygodny biustonosz z gładkimi, usztywnianymi miseczkami bez fiszbin, wykonany z miękkich, lekkich i przyjaznych materiałów. Model dedykowany przede wszystkim dla Pań szukających bielizny zapewniającej najwyższy komfort noszenia i pełną swobodę ruchów.

Dorina FILI Full Cup Light Padded

79,90 zł

Niezwykle komfortowy biustonosz marki Dorina z kolekcji Full to praktyczna bielizna, charakteryzująca się prostym, eleganckim designem, która doskonale przylega i dopasowuje się kształtu ciała.

Model FILI Full Cup Light Padded to wygodny biustonosz z gładkimi, usztywnianymi miseczkami bez fiszbin, wykonany z miękkich, lekkich i przyjaznych materiałów. Model dedykowany przede wszystkim dla Pań szukających bielizny zapewniającej najwyższy komfort noszenia i pełną swobodę ruchów.

Dorina LIANNE/GEO FLORAL LA Demi

77,90 zł

Niezwykle zmysłowy biustonosz marki Dorina z kolekcji LIANNE/GEO FLORAL LA to komfortowa, rozkoszna bielizna o romantycznym designem, idealnie dopasowująca się do kształtów ciała.

Model LIANNE/GEO FLORAL LA Demi to pełna kobiecości i wdzięku seria z usztywnianymi miseczkami na fiszbinach. Ozdobiona delikatną, finezyjną koronką, doskonale podkreśla kobiece kształty, a także zapewnia najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów.

Dorina LIANNE/2-TONE Plunge

69,90 zł

Niezwykle zmysłowy biustonosz marki Dorina z kolekcji LIANNE/2-TONE to komfortowa, rozkoszna bielizna o romantycznym designem, idealnie dopasowująca się do kształtów ciała.

Model LIANNE/2-TONE Plunge to pełna kobiecości i wdzięku seria z usztywnianymi miseczkami push-up na fiszbinach, która doskonale eksponuje kobiece kształty. Wykonana z miękkich i lekkich materiałów, ozdobiona delikatną, finezyjną koronką, zapewnia najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów.

Dorina LIANNE/2-TONE Demi

69,90 zł

Niezwykle zmysłowy biustonosz marki Dorina z kolekcji LIANNE to komfortowa, rozkoszna bielizna o romantycznym designem, idealnie dopasowująca się do kształtów ciała.

Model LIANNE/2-TONE Demi to pełna kobiecości i wdzięku seria z usztywnianymi miseczkami na fiszbinach. Ozdobiona delikatną, finezyjną koronką, doskonale podkreśla kobiece kształty, a także zapewnia najwyższy komfort noszenia i pełna swobodę ruchów.

Strona główna