Pasy do pończoch

  • WYGLĄD:

Triumph Opulent Essence S pas do pończoch

39,90 zł

Luksusowy, uwodzicielski pas do pończoch marki Triumph z kolekcji Opulent Essence to zmysłowa bielizna z wyrafinowanej koronki i eleganckiej, aksamitnej tkaniny, w której każda z Pań poczuje się wyjątkowo piękna i pewna siebie. Stworzona dla najwyższego komfortu noszenia, pełnej swobody ruchów oraz idealnego dopasowania do ciała.

Zmysłowy pas do pończoch Opulent Essence S to idealne dopełnienie niejednej odważnej stylizacji, nie tylko na specjalne okazje, ale także pod codzienne stylizacje.

Triumph Amourette Spotlight S Pas Do Pończoch

29,90 zł

Uwodzicielski pas do pończoch marki Triumph z kolekcji Amourette Spotlight to zmysłowa bielizna z wyrafinowanej koronki i eleganckiego tiulu, w której każda z Pań poczuje się wyjątkowo piękna i pewna siebie. Stworzona dla najwyższego komfortu noszenia, pełnej swobody ruchów oraz idealnego dopasowania do ciała.

Zmysłowy pas do pończoch Amourette Spotlight S to idealne dopełnienie niejednej odważnej stylizacji, nie tylko na specjalne okazje, ale także pod codzienne stylizacje.

Triumph Velvet Spotlight S Pas Do Pończoch

47,90 zł

Uwodzicielski pas do pończoch marki Triumph z kolekcji Velvet Spotlight to zmysłowa bielizna z wyrafinowanej koronki i eleganckiego tiulu, w której każda z Pań poczuje się wyjątkowo piękna i pewna siebie. Stworzona dla najwyższego komfortu noszenia, pełnej swobody ruchów oraz idealnego dopasowania do ciała.

Zmysłowy pas do pończoch Velvet Spotlight S to idealne dopełnienie niejednej odważnej stylizacji, nie tylko na specjalne okazje, ale także pod codzienne stylizacje.

Pasy do pończoch to atrakcyjny dodatek do bielizny, który każda kobieta powinna posiadać w swojej garderobie. Jest doceniany nie tylko przez nasze Klientki, ale również przez mężczyzn, u których budzi pożądanie. Za jego pomocą panie mogą poczuć się wyjątkowo i zmysłowo. Pas do pończoch sprawia, że nogi wyglądają na smuklejsze oraz dłuższe. Jego dużą zaletę stanowi także to, że dzięki niemu stylizacja prezentuje się ciekawiej. Ten dodatek jest wykorzystywany również do eleganckich strojów podczas ciepłych dni. W niektórych sytuacjach nie wypada chodzić z gołymi nogami, wtedy świetnie sprawdzają się pasy do pończoch.

Po co są noszone pasy do pończoch z wysokim stanem?

Ciekawą propozycję z oferty naszego sklepu stanowią pasy do pończoch z wysokim stanem. Są to uniwersalne dodatki do bielizny, dostępne w wielu wzorach oraz kolorach. Można skompletować różne zestawy w swojej szafie, ale najlepiej prezentują się w połączeniu z pończochami w takim samym odcieniu. Pasy do pończoch z wysokim stanem modelują sylwetkę i utrzymują bieliznę w odpowiedniej pozycji. Dzięki nim talia wygląda na szczuplejszą, a cała stylizacja świetnie się prezentuje.

Pasy do pończoch