Pielęgnacja włosów

  • WYGLĄD:

ODŻYWKA D/WŁ.RZEPA WZMACN.200ML JOANNA

6,90 zł

Odżywka wzmacniająca Rzepa - zawiera zestaw aktywnych składników, takich jak ekstrakt z czarnej rzepy oraz bioproteiny, kompleks witaminowy i prowitaminę B5, aby wzmacniać i skutecznie pielęgnować nawet bardzo zniszczone włosy.

ODŻYWKA D/WŁ.BOTANIC 200ML OL.ARGANOWY GARNIER

9,90 zł

ODŻYWKA DO WŁOSÓW BOTANIC 200ML OLEJEK ARGANOWY GARNIER

Odżywka do włosów Olejek Arganowy i Kamelia z odżywczymi ekstraktami z olejków i roślin

Botanic: eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali olejek arganowy i ekstrakt z kamelii by stworzyć unikalną, odżywczą formułę do włosów matowych i niezdyscyplinowanych.

Therapy: Intensywna pielęgnacja, która wydobywa i podkreśla naturalne piękno Twoich włosów.

Rezultat: Włosy są odżywione , pełne blasku i łatwo się rozczesują.

Do codziennego stosowania.

Bez parabenów.

Do spłukiwania.

 

Ta kategoria produktów jest skierowana głównie do kobiet. To właśnie one zwracają dużą uwagę na właściwą pielęgnację włosów. Chcą, aby ich włosy wyglądały pięknie w każdej sytuacji, a nie tylko po wyjściu od fryzjera. Jest to możliwe dzięki odpowiednim artykułom. Powinny być one dobrane indywidualnie do potrzeb każdego Klienta, gdyż włosy poszczególnych osób mogą potrzebować różnych witamin i składników. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – produkty sprawią, że Twoje włosy staną się gładsze i łatwiejsze w układaniu.

Oferowane produkty do pielęgnacji włosów

Nasza oferta produktów do pielęgnacji włosów jest skierowana nie tylko do kobiet, ale również do mężczyzn i dzieci. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie artykuły odpowiednie dla swoich potrzeb. Dużym zainteresowaniem cieszą się pianki, lakiery oraz odżywki do włosów. Wszystkie produkty zawierają cenne dla zdrowia i wyglądu składniki, dzięki którym włosy pięknie się prezentują i nie wyglądają na zniszczone. Polecamy również farby do włosów, budzące zainteresowanie przede wszystkim wśród kobiet lubiących zmiany. W sklepie dostępne są także szampony dla dzieci.

Pielęgnacja włosów