Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Ręczniki

Ręczniki

  • WYGLĄD:
Active filters

RĘCZNIK DELIKATO MEGA A'1 300L 2W

7,90 zł

Ręcznik celulozowy o szerokim zastosowaniu. Szybko i doskonale wchłaniający ręcznik gwarantujący pełną satysfakcję użytkowników. Wysoka wytrzymałość zapewniająca skuteczne osuszanie rąk. Mega rolka.

RĘCZNIK MOLA '2 KUCHENNE INNOWACJE

6,99 zł

Superwytrzymałe papierowe ręczniki kuchenne Nowe ręczniki papierowe Mola Kuchenne Innowacje świetnie sprawdzają się w kuchni. Posiadają atest do kontaktu z żywnością, są bezzapachowe i bardzo wytrzymałe, a dzięki temu bezpieczne w kontakcie z żywnością.

RĘCZNIK FOXY A'2 MEGA

4,99 zł

Mega-Długie rolki. Dwie rolki ręcznika Foxy Mega odpowiadają 4 rolkom standardowego ręcznika. Oryginalna, włoska dekoracja. Bardzo chłonny, bardzo wytrzymały. Połączenie najlepszych gatunków czystej celulozy z nowoczesną technologią przetwarzania sprawia, że ręcznik zachowuje idealną równowagę pomiędzy chłonnością a wytrzymałością.

RĘCZNIK VELVET '2 NAJD.CZYSTA BIEL

6,90 zł

VELVET Czysta Biel Ręcznik papierowy Najdłuższy to zaawansowana technologia tłoczenia, dzięki której produkt jest jeszcze bardziej chłonny. Już jeden listek silnie wciąga wodę i tłuszcz, pozwalając skutecznie usunąć wszelkie zabrudzenia.

RĘCZNIK FOXY ASSO A'4(3+1)

6,90 zł

Ręczniki Foxy ASSO są dwuwarstwowe i wyjątkowo chłonne, dlatego świetnie zbiorą wilgoć z każdej powierzchni. Dużym atutem jest, że po nasączeniu wodą nie rozrywają się, co stanowi o ich trwałości.