Majtki damskie

  • WYGLĄD:

Aktywne filtry

New

Majtki damskie figi TEYI 30008

21,00 zł

Niezwykle zmysłowe i romantyczne figi marki TEYI 30008 to elegancka bielizna, stworzona z transparentnej, miękkiej koronki oraz wysokiej jakości, komfortowej tkaniny, która zapewnia idealne dopasowanie do ciała i wygodę użytkowania każdego dnia.

Model o komfortowym fasonie typu midi z szerokimi bokami, ozdobiony koronką doskonale podkreśla kobiece kształty. Figi TEYI idealne sprawdzą się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na specjalną okazję.

Bielizna mierzona na płasko bez rozciągania (+/-1cm): 

XXL - szerokość 33cm, wysokość 29cm;

3XL - szerokość 35cm, wysokość 30cm;

4XL - szerokość 38cm, wysokość 31cm.

New

Majtki damskie figi NADIZI 8099

26,00 zł

Niezwykle zmysłowe i romantyczne figi marki NADIZI 8099 to elegancka bielizna, stworzona z transparentnej, miękkiej koronki oraz wysokiej jakości, komfortowej tkaniny, która zapewnia idealne dopasowanie do ciała i wygodę użytkowania każdego dnia.

Model o komfortowym fasonie z klasycznym krojem i lekko szerszymi bokami, ozdobiony koronką doskonale podkreśla kobiece kształty. Figi NADIZI idealne sprawdzą się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na specjalną okazję.

Bielizna mierzona na płasko bez rozciągania (+/-1cm): 

XXL - szerokość 33cm, wysokość 30cm;

3XL - szerokość 36cm, wysokość 30,5cm;

4XL - szerokość 39cm, wysokość 31cm.

Majtki damskie figi midi MONGNI ROUZI

20,00 zł

Niezwykle komfortowe majtki bawełniane marki MONGNI ROUZI to gładka, uniwersalna bielizna stworzona z miękkiej oddychającej tkaniny zapewniającej wygodę użytkowania każdego dnia.

Model o komfortowym, zabudowanym kroju z szerszymi bokami doskonale dopasowuje się do kształtów ciała. Figi MONGNI ROUZI idealne sprawdzą się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na specjalną okazję. 

Bielizna mierzona na płasko bez rozciągania (+/-1cm):

XL - szerokość 30cm, wysokość 24cm;

Triumph Feel of Modal Midi

45,00 zł

Niebywale komfortowe majtki marki Triumph z nowej kolekcji Feel of Modal to bielizna wykonana z przytulnego w dotyku, miękkiego modalu, zapewniająca optymalny komfort i wygodę użytkowania każdego dnia. 

Seria Feel of Modal stworzona została w różnorodnych kolorach i sprawdzonych fasonach, aby każda z Pań znalazła odpowiednią dla siebie bieliznę. Model Midi to komfortowy, praktyczny fason o bardziej zabudowanym kroju, który doskonale sprawdzi się pod codzienne stylizacje. 

Sloggi Romance Maxi

75,00 zł

Niezwykle miękkie i komfortowe majtki marki Sloggi z kolekcji Romance to praktyczna i wygodna bielizna ozdobiona romantyczną koronką, zapewniająca modny i uroczy wygląd.

Seria Romance Maxi to komfortowy fason z wysokim stanem i szerszą partią boczną, który zapewnia optymalną wygodę noszenia. Stworzona z niebywale miękkiej i wytrzymałej bawełny SUPIMA, która zapewnia maksymalny komfort użytkowania i swobodę ruchów. Model doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na szczególne okazje.

Sloggi Romance Tai

65,00 zł

Niezwykle miękkie i komfortowe majtki marki Sloggi z kolekcji Romance to praktyczna i wygodna bielizna ozdobiona romantyczną koronką, zapewniająca modny i uroczy wygląd.

Seria Romance Tai to komfortowy fason o klasycznym kroju, który zapewnia optymalną wygodę noszenia. Stworzona z niebywale miękkiej i wytrzymałej bawełny SUPIMA, która zapewnia maksymalny komfort użytkowania i swobodę ruchów. Model doskonale sprawdzi się zarówno pod codzienne stylizacje, jak i na szczególne okazje.

Majtki damskie figi NADIZI 7078

21,00 zł

Niezwykle zmysłowe i romantyczne figi marki NADIZI 7078 to elegancka bielizna, stworzona z transparentnej, miękkiej koronki oraz wysokiej jakości, komfortowej tkaniny, która zapewnia idealne dopasowanie do ciała i wygodę użytkowania każdego dnia.

Model o komfortowym fasonie i klasycznym kroju, ozdobiony koronką doskonale podkreśla kobiece kształty. Figi NADIZI idealne sprawdzą się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na specjalną okazję.

Bielizna mierzona na płasko bez rozciągania: 

XL - szerokość 31cm, wysokość 26cm;

XXL - szerokość 33cm, wysokość 27cm;

3XL - szerokość 35cm, wysokość 28cm.

Majtki damskie figi NADIZI 7043

23,00 zł

Niezwykle zmysłowe i romantyczne figi marki NADIZI 7043 to elegancka bielizna, stworzona z transparentnej, miękkiej koronki oraz wysokiej jakości, komfortowej tkaniny, która zapewnia idealne dopasowanie do ciała i wygodę użytkowania każdego dnia.

Model o komfortowym fasonie i klasycznym kroju, ozdobiony koronką doskonale podkreśla kobiece kształty. Figi NADIZI idealne sprawdzą się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na specjalną okazję.

Bielizna mierzona na płasko bez rozciągania (+/-1cm): 

XL - szerokość 32cm, wysokość 24cm;

XXL - szerokość 33cm, wysokość 26cm;

3XL - szerokość 35cm, wysokość 27cm.

Majtki damskie figi DaFuTing 818

22,00 zł

Niezwykle wygodne i funkcjonalne figi marki DaFuTing 818 to elegancka bielizna, stworzona z wysokiej jakości, komfortowej i elastycznej tkaniny, która zapewnia idealne dopasowanie do ciała i wygodę użytkowania każdego dnia.

Model o komfortowym fasonie z szerokimi bokami, doskonale podkreśla kobiece kształty. Bezszwowe figi DaFuTing 818 z laserowo ciętymi krawędziami, idealne sprawdzą się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na specjalną okazję. 

Bielizna mierzona na płasko bez rozciągania (+/-1cm):

XL - szerokość 31cm, wysokość 25cm.

Majtki damskie figi DaFuTing 2160

23,00 zł

Niezwykle wygodne i funkcjonalne figi marki DaFuTing 2160 to elegancka bielizna, stworzona z wysokiej jakości, komfortowej i elastycznej tkaniny, która zapewnia idealne dopasowanie do ciała i wygodę użytkowania każdego dnia.

Model o komfortowym fasonie z szerokimi bokami, doskonale podkreśla kobiece kształty. Bezszwowe figi DaFuTing 2160 z laserowo ciętymi krawędziami, idealne sprawdzą się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na specjalną okazję. 

Rozmiar: uniwersalny odpowiada rozmiarowi L/XL.

Bielizna mierzona na płasko bez rozciągania (+/-1cm):

  • szerokość 30cm, wysokość 26cm.

Majtki damskie figi Glaina Kalin A1219

19,00 zł

Niezwykle zmysłowe i funkcjonalne figi marki Glaina Kalin A1219 to elegancka bielizna, stworzona z wysokiej jakości, komfortowej i elastycznej tkaniny, która zapewnia idealne dopasowanie do ciała i wygodę użytkowania każdego dnia.

Model o komfortowym fasonie z klasycznym krojem, doskonale podkreśla kobiece kształty. Bezszwowe figi Glaina Kalin A1219 z laserowo ciętymi krawędziami, idealne sprawdzą się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na specjalną okazję. 

Bielizna mierzona na płasko bez rozciągania (+/-1cm):

XL/2XL - szerokość 34cm, wysokość 25cm;

2XL/3XL - szerokość 36cm, wysokość 26cm.

Majtki damskie figi HON2 N704

20,00 zł

Niezwykle zmysłowe i funkcjonalne figi marki HON2 to elegancka bielizna, stworzona z wysokiej jakości, komfortowej i elastycznej tkaniny, która zapewnia idealne dopasowanie do ciała i wygodę użytkowania każdego dnia.

Model o komfortowym fasonie z klasycznym krojem, doskonale podkreśla kobiece kształty. Bezszwowe figi HON2 N704 z laserowo ciętymi krawędziami, idealne sprawdzą się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na specjalną okazję. 

Bielizna mierzona na płasko bez rozciągania (+/-1cm):

S/M - szerokość 31cm, wysokość 20cm;

L/XL - szerokość 33cm, wysokość 21cm.

Majtki dla potrzeb każdej kobiety

Majtki damskie stanowią dużą część naszej oferty. Przygotowaliśmy ich bogaty wybór, dzięki czemu każda kobieta może znaleźć wśród naszych propozycji model odpowiedni dla swoich potrzeb. Jesteśmy przekonani, że duża różnorodność w tym pomoże. Oferujemy majtki w różnych rozmiarach oraz kolorach, a co najważniejsze – mamy wiele rodzajów tej bielizny. Ciekawą propozycję stanowią majtki bezszwowe, które są bardzo wygodne. Nie powodują ucisków na ciele i nie odznaczają się pod ubraniami, co jest ich dużą zaletą. Kobiety chętnie wybierają je na ważne okazje do eleganckich sukienek, a także na co dzień lub podczas uprawiania sportu.

 

Bogata oferta przygotowana przez nasz sklep sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie, nawet najbardziej wymagające potrzeby Klientek. Wśród dostępnych rodzajów bielizny znajdują się majtki wyszczuplające, doceniane przede wszystkim przez kobiety, które chcą ukryć fałdki na brzuchu.

W ofercie majtek damskich dostępne są m.in.:

  • brazyliany,
  • hipstery,
  • figi,
  • stringi,
  • szorty.

Majtki damskie