Dwuczęściowe

  • WYGLĄD:

Aktywne filtry

Strój kąpielowy Sloggi Turquoise Stripes

69,90 zł

Dwuczęściowy, strój kąpielowy marki Sloggi z kolekcji Turquoise Stripes to niezwykle urocza i komfortowa seria idealna dla każdej z Pań. 

Model Turquoise Stripes CTOP/Tanga to biustonosz z miękkimi, trójkątnymi miseczkami oraz atrakcyjne figi o klasycznym kroju wiązane na bokach.

Strój kąpielowy Sloggi Black Art CTOW/MINI

89,00 zł

Dwuczęściowy, strój kąpielowy marki Sloggi z kolekcji Black Art to niezwykle elegancka i komfortowa seria idealna dla każdej z Pań. 

Model Black Art CTOW/Mini to biustonosz z miękkimi, dwuczęściowymi miseczkami oraz atrakcyjne figi o klasycznym kroju z niższym stanem.

Triumph Strój kąpielowy Batik Bloom TW

109,90 zł

Dwuczęściowy, strój kąpielowy marki Triumph z kolekcji Batik Bloom to niezwykle elegancka seria idealna dla każdej z Pań. 

Model Batik Bloom TW to biustonosz z miękkimi, komfortowymi miseczkami oraz atrakcyjne figi o klasycznym kroju zdobione w pasie..

Dwuczęściowe stroje kąpielowe

Oferujemy dwuczęściowe stroje kąpielowe, które okazują się odpowiednie zarówno na plażę, basen, jak i podczas zabiegów SPA. Umożliwiają dokładne opalanie ciała, ponieważ zakrywają wyłącznie miejsca intymne. Ich dużą zaletę stanowi to, że są wygodne. Zapewniają komfort podczas korzystania z toalety – w takiej sytuacji sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż jednoczęściowe stroje kąpielowe. Ponadto dwuczęściowe stroje kąpielowe są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Dzięki temu łatwiej można dobrać idealny zestaw dla siebie, ponieważ swobodnie można mieszać górę kostiumu z dołem. Nie trzeba wybierać zestawów stworzonych przez producenta, co sprawia, że każdego dnia możliwe jest ubieranie się w inaczej wyglądający strój kąpielowy.

Jak wybrać strój kąpielowy składający się z dwóch części?

Jeśli zdecydowałaś się na dwuczęściowy strój kąpielowy, to masz większą pewność, że lepiej dopasujesz go do swojej sylwetki. Należy jednak poświęcić trochę czasu, aby dobrać odpowiedni rozmiar. Poszukiwania zalecamy rozpocząć od biustonosza. Powinien być on tak dopasowany, by dobrze podtrzymywał biust, nie obciążając kręgosłupa. Kobietom, które noszą standardowe miseczki od A do D, polecamy bikini z górą w kształcie trójkąta. Dzięki temu biust będzie wyeksponowany, a Ty poczujesz się pewniej.

Dwuczęściowe stroje kąpielowe są najczęściej wybierane przez osoby szczupłe, ale kobiety z nadwagą również mogą je zakładać. W takiej sytuacji bardzo dobrym pomysłem okazują się majtki z wysokim stanem, które zakryją fałdki na brzuchu. Stroje kąpielowe podkreślają pośladki, co jest istotne szczególnie dla wysportowanych kobiet. Osoby lubiące niepowtarzalny styl, mogą zdecydować się na zakup strojów kąpielowych w różne wzory czy z falbankami. Takie fasony okazują się również pomocne w zakryciu różnych mankamentów figury.

Dwuczęściowe