

Komfortowy biustonosz marki Sloggi z kolekcji Light Illusion to bielizna idealnie podtrzymująca biust i doskonała pod dopasowane ubrania.
Model Light Illusion WHPM to gładki krój, wykończony bezszwowo i ozdobiony nadrukiem imitującym koronkę. Wielofunkcyjne ramiączka, które zapewniają możliwość przepięcia na szyję lub na krzyż sprawiają, że bielizna świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.
- z formującymi fiszbinami dla lepszego podtrzymania i wsparcia biustu,
- miseczki usztywniane, idealnie unoszą i modelują biust, tworząc naturalnie piękny kształt dekoltu,
- model wykonany z innowacyjnej, delikatnej, gładkiej i bezszwowej tkaniny, która doskonale dopasowuje się do kształtu ciała,
- dolna część ozdobna niepowtarzalnym nadrukiem 3D imitującym koronkę, która dodaje uroku zmysłowego charakteru,
- bielizna gładka z płaskimi i bezszwowymi wykończeniami, dzięki czemu jest niemal nie widoczna pod dopasowanymi ubraniami,
- odpinane z tyłu, wielofunkcyjne ramiączka stwarzają możliwość przepinania na wiele sposobów w zależności od potrzeb Multi-Option Straps,
- niski karczek znacznie lepiej pasuje do głębiej wyciętych dekoltów,
- ramiączka regulowane z tyłu dla indywidualnego dopasowania,
- model zapinany na tradycyjne haftki z trójstopniową regulacją obwodu.
Seria Sloggi Light Illusion ozdobiona nadrukiem koronki z efektem 3D to dowód na to, że bielizna "niewidoczna" może być również efektownie i modnie zdobiona.
Skład:
50% poliamid
40% poliester
10% elastan