Czym charakteryzuje się krój majtek typu brazyliany?

Czym charakteryzuje się krój majtek typu brazyliany?

Bogaty wybór majtek sprawia, że każdy może dopasować odpowiedni krój do swojej sylwetki. Właściwie dopasowana bielizna jest nie tylko wygodna, ale również poprawia sylwetkę. Jeśli zależy Ci na ładnym wyglądzie i marzysz o krągłej pupie, to z pewnością idealne okażą się dla Ciebie brazyliany. Jest to krój majtek prosto z Brazylii, a jego największą zaletę stanowi to, że optycznie unosi pośladki. Poniżej tłumaczymy, czym się charakteryzują brazyliany i dla kogo głównie są przeznaczone.

Brazyliany zwracają na siebie uwagę przede wszystkim niepowtarzalnym wyglądem. Nie są tak wycięte, jak stringi, ale też nie tak zabudowane, jak figi. Stanowią wersję pośrednią, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kobiet. Jak już wspomnieliśmy, optycznie unoszą, a także powiększają pośladki. Z tego powodu okazują się idealne dla pań, które nie lubią swojej płaskiej i małej pupy. Ponadto brazyliany eksponują krągłe pośladki i pomagają ukryć wystające fałdki. Te majtki modelujące wyróżniają się mocnym wycięciem z przodu oraz paskiem, który zachodzi wysoko na biodra. Bardzo ładnie się prezentują na większości sylwetek, a poza tym są bardzo wygodne. Swobodnie można je zakładać do pracy, na co dzień, a nawet na trening.

Do jakiej figury pasują brazyliany?

Kobiety zazwyczaj starają się dobierać krój majtek do swojej sylwetki, aby prezentowała się ona jeszcze lepiej. Bardzo ważne jest nie tylko ukrycie mankamentów, ale również podkreślenie wszelkich atutów. Brazyliany doskonale sprawdzają się w tym celu, dlatego mogą być noszone zarówno przez szczupłe panie, jak i te, które mają nieco więcej kilogramów. Ten krój majtek świetnie się prezentuje na kobietach z krągłą pupą, którą uwydatnia. Może być zakładany również przez kobiety mające płaską i małą pupę, ponieważ odpowiednio ją unosi i powiększa. Brazyliany doskonale radzą sobie także z wystającymi boczkami – odpowiednio je ukrywają, dzięki czemu sylwetka świetnie się prezentuje.

Dużą zaletę tego rodzaju majtek stanowi ich wygląd. Sprawdzają się świetnie jako bielizna na randkę, ponieważ nadają uwodzicielskiego wyglądu. Mogą być zakładane przez wszystkie kobiety, niezależnie od figury, wagi czy wieku. Jeśli czujesz, że ten krój majtek będzie Ci pasował, to nie bój się go przymierzyć.