facebook

List of products by brand Joanna

  • WYGLĄD:

FARBA D/WŁ JOANNA NATURIA 233-GŁĘBOKI BURGUND

5,90 zł

Farba do włosów Joanna Naturia Color to soczysty, trwały kolor i perfekcyjne pokrycie siwych włosów. Zawarte w recepturze ekstrakt z brzoskwiń i proteiny mleczne chronią i intensywnie odżywiają włókna włosów, działają na włosy odżywczo, odświeżająco i tonizująco.

FARBA D/WŁ.JOANNA NATURIA 209-BEŻOWY BLOND

5,90 zł

Farba do włosów Joanna Naturia Color to soczysty, trwały kolor i perfekcyjne pokrycie siwych włosów. Zawarte w recepturze ekstrakt z brzoskwiń i proteiny mleczne chronią i intensywnie odżywiają włókna włosów, działają na włosy odżywczo, odświeżająco i tonizująco. Beżowy blond to ciekawy i intensywny odcień.

FARBA D/WŁ.JOANNA NATURIA 210-NATURALNY BLOND

5,90 zł

Farba do włosów Joanna Naturia Color to soczysty, trwały kolor i perfekcyjne pokrycie siwych włosów. Zawarte w recepturze ekstrakt z brzoskwiń i proteiny mleczne chronią i intensywnie odżywiają włókna włosów, działają na włosy odżywczo, odświeżająco i tonizująco. Żywy i naturalny odcień blond.

FARBA D/WŁ.JOANNA NATURIA 211-ZŁOTY PIASEK

5,90 zł

Farba do włosów Joanna Naturia Color to soczysty, trwały kolor i perfekcyjne pokrycie siwych włosów. Zawarte w recepturze ekstrakt z brzoskwiń i proteiny mleczne chronią i intensywnie odżywiają włókna włosów, działają na włosy odżywczo, odświeżająco i tonizująco. Odcień złoty piasek to świetny sposób na zachowanie wspomnień wakacyjnego odpoczynku!