• WYGLĄD:

Beedees Stepy Tai

23,90 zł

Komfortowe, praktyczne figi marki Beedees z kolekcji Stepy zapewniają maksymalną swobodę i wygodę każdego dnia.

Seria Stepy Tai to klasyczny, sprawdzony fason, stworzony z gładkiej, elastycznej tkaniny, dzięki czemu idealnie przylega i dopasowuje się do ruchów ciała. Bielizna doskonale sprawdzi się pod codzienne stylizacje.

Beedees Stepy String

26,90 zł

Komfortowe, praktyczne stringi marki BeeDees z kolekcji Stepy zapewniają maksymalną swobodę ruchów i wygodę każdego dnia.

Seria Beedees Stepy String to komfortowy, sprawdzony krój, stworzony z gładkiej i elastycznej tkaniny, dzięki czemu idealnie przylega i dopasowuje się do ruchów ciała. Bielizna doskonale sprawdzi się pod codzienne stylizacje.

BeeDees Stepy Soft WHP

64,90 zł

Niezwykle komfortowy biustonosz marki BeeDees z kolekcji Stepy Soft to praktyczna bielizna, idealna pod codzienne stylizacje.

Biustonosz wykonany z ultra miękkich materiałów, gwarantuje najwyższą wygodę i swobodę noszenia.

BeeDees Stepy Soft WDP

89,90 zł

Komfortowy biustonosz marki BeeDees z kolekcji Stepy Soft to praktyczna i gładka bielizna, która doskonale sprawdzi się pod codziennymi stylizacjami.

Model BeeDees Stepy Soft WDP to fason z usztywnianymi miseczkami typu bardotka na fiszbinach oraz z wielofunkcyjnymi, odpinanymi ramiączkami. Bielizna doskonale przylega i dopasowuje się kształtu ciała. 

BeeDees Pure Day WHP

67,00 zł

Komfortowy biustonosz marki BeeDees z kolekcji Pure Day to wygodna bielizna, idealna pod codzienne stylizacje.

Biustonosz BeeDees Pure Day WHP na fiszbinach z formowanymi termicznie miseczkami, zapewnia perfekcyjne dopasowanie do ciała, podtrzymanie i kształtowanie biustu.

BeeDees Pure Day W

45,00 zł

Komfortowy biustonosz marki BeeDees z kolekcji Pure Day zapewnia maksymalną swobodę i wygodę każdego dnia.

Seria Pure Day W z miękkimi miseczkami na fiszbinach została uszyta z gładkiej, elastycznej tkaniny, dzięki czemu idealnie przylega i dopasowuje się do ruchów ciała. Biustonosz doskonale sprawdzi się pod codzienne stylizacje.

Beedees Pure Day Mini

28,90 zł

Komfortowe, praktyczne figi marki BeeDees z kolekcji Pure Day zapewniają maksymalną swobodę ruchów i wygodę każdego dnia.

Seria Beedees Pure Day Mini to komfortowy, sprawdzony krój z niższym stanem, stworzony z gładkiej i elastycznej tkaniny, dzięki czemu idealnie przylega i dopasowuje się do ruchów ciała. Bielizna doskonale sprawdzi się pod codzienne stylizacje.

Beedees Pure Day Hipster

26,90 zł

Komfortowe, praktyczne figi marki BeeDees z kolekcji Pure Day zapewniają maksymalną swobodę ruchów i wygodę każdego dnia.

Seria Beedees Pure Day Hipster to komfortowy, sprawdzony krój z niższym stanem, stworzony z gładkiej i elastycznej tkaniny, dzięki czemu idealnie przylega i dopasowuje się do ruchów ciała. Bielizna doskonale sprawdzi się pod codzienne stylizacje.

BeeDees Perfect Day Tai

26,90 zł

Eleganckie majtki marki Beedees z kolekcji Perfect Day to bielizna idealnie podkreślająca seksapil i kobiece kształty. Stworzona z delikatnego tiulu/siateczki połączonej z lekką, miękką tkaniną.

Klasyczne majtki Perfect Day Tai to sprawdzony, praktyczny fason, który zapewnia maksymalną wygodę noszenia oraz pełną swobodę ruchów. Doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

BeeDees Perfect Day String

26,90 zł

Eleganckie stringi marki BeeDees z kolekcji Perfect Day to bielizna idealnie podkreślająca seksapil i kobiece kształty. Stworzona z delikatnego tiulu/siateczki połączonej z lekką, miękką tkaniną.

Klasyczny model Perfect Day String to sprawdzony, praktyczny fason, który zapewnia maksymalną wygodę noszenia oraz pełną swobodę ruchów. Doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

BeeDees Perfect Day Hipster

25,90 zł

Klasyczne figi marki Beedees z kolekcji Perfect Day z bezszwowym wykończeniem i siateczką.

Połączenie klasycznego fasonu z miękkimi tkaninami, zapewnia poczucie wygody przez cały dzień.

Bielizna Perfect Day stworzona została dla każdej kobiety, która szuka bielizny subtelnej, ale przede wszystkim komfortowej w użytkowaniu.

BeeDees New Day WM

49,90 zł

Komfortowy biustonosz marki BeeDees z kolekcji New Day to wygodna bielizna, idealna pod codzienne stylizacje.

Biustonosz BeeDees New Day WM na fiszbinach z miękkimi miseczkami, zapewnia perfekcyjne dopasowanie do ciała, podtrzymanie i kształtowanie biustu.

List of products by brand BeeDees