Wielka księga Tarota Crowley'a

49,00 zł
Brutto

Ilość stron: 368
Oprawa: Miękka

Format: 17.0x23.5cm

Rok wydania: 2017

Wydawnictwo: Synergie

Ilość
Dostępne w magazynie

  •  Gwarancja jakości Gwarancja jakości
  • Bezpieczna dostawa Bezpieczna dostawa
  • Możliwość zwrotu Możliwość zwrotu
PayPal

Angeles Arrien ukończyła antropologię na Uniwersytecie Berkeley. Specjalizowała się w mitach, rytuałach i symbolach wszystkich kultur. Badała je pod kątem wspólnych korzeni i doświadczeń duchowych, będących dziedzictwem całej ludzkości. Dlatego też postanowiła zająć się Tarotem Crowley’a, który, jako jeden z nielicznych, obok symboliki starożytnego Egiptu i antycznej Grecji korzysta też z symboliki średniowiecznej, chrześcijańskiej i Dalekiego Wschodu.

Ponadto łączy ON w sobie elementy numerologii, astrologii, alchemii i kabały, co sprawia, że nawet najdrobniejsze szczegóły kart pierwotnie dużych obrazów malowanych na płótnie posiadają swe głębokie znaczenie.

Według Angeles Arrien, Tarot może być pomocny w odkryciu mądrości naszego wnętrza oraz w znalezieniu odpowiedzi na najgłębsze, najbardziej nurtujące nas pytania. Gdy zrozumiemy ukryte powiązania, ujrzymy swe życie w nowym świetle – jako spójną, zdeterminowaną wyższym sensem osobistą przygodę, w której nic nie dzieje się przypadkiem.

96 Przedmioty

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wielka księga Tarota Crowley'a

Ilość stron: 368
Oprawa: Miękka

Format: 17.0x23.5cm

Rok wydania: 2017

Wydawnictwo: Synergie

Napisz swoją opinię