WIELKA KSIĘGA TAROTA CROWLEY'A + TALIA CROWLEY TAROT

130,00 zł
Brutto
Ilość

  • Zamówienia złożone do 12 pakujemy i wysyłamy tego samego dnia Zamówienia złożone do 12 pakujemy i wysyłamy tego samego dnia
  • Oferujemy Tobie również możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie. Oferujemy Tobie również możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie.
  • Jeśli chcesz otrzymać fakturę, napisz do nas na maila. Jeśli chcesz otrzymać fakturę, napisz do nas na maila.

 

Jesteśmy jedynym bezpośrednim dystrybutorem Wydawnictwa Synergie w Polsce. 

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie.

ZESTAW WIELKA KSIĘGA TAROTA CROWLEY'A + TALIA CROWLEY TAROT 

Autor: ANGELLES ARRIEN

Wydawnictwo: Synergie

ISBN: 978-80-7370-179-6

Liczba stron: 368

Format: książka B5,

Wymiar kart: 7x11cm

Angeles Arrien ukończyła antropologię na Uniwersytecie Berkeley. Specjalizowała się w mitach, rytuałach i symbolach wszystkich kultur. Badała je pod kątem wspólnych korzeni i doświadczeń duchowych, będących dziedzictwem całej ludzkości. Dlatego też postanowiła zająć się Tarotem Crowley’a, który, jako jeden z nielicznych, obok symboliki starożytnego Egiptu i antycznej Grecji korzysta też z symboliki średniowiecznej, chrześcijańskiej i Dalekiego Wschodu. Ponadto łączy on w sobie elementy numerologii, astrologii, alchemii i kabały, co sprawia, że nawet najdrobniejsze szczegóły kart pierwotnie dużych obrazów malowanych na płótnie posiadają swe głębokie znaczenie. Według Angeles Arrien, Tarot może być pomocny w odkryciu mądrości naszego wnętrza oraz w znalezieniu odpowiedzi na najgłębsze, najbardziej nurtujące nas pytania. Gdy zrozumiemy ukryte powiązania, ujrzymy swe życie w nowym świetle – jako spójną, zdeterminowaną wyższym sensem osobistą przygodę, w której nic nie dzieje się przypadkiem.

Tarot Thota w swych obrazach przedstawia szerokie spektrum symboli. Nakreśla związki, jakie zachodzą pomiędzy astrologią, numerologią i symboliką różnych kierunków rozwoju duchowego. Właśnie dlatego Tarot Thota stanowi źródło głębokiego poznania. Lady Frieda Harris stworzyła serię 78 obrazów według rysunków i wskazówek znanego okultysty Aleistera Crowley’a (1875-1947). Temu wielkiemu dziełu, które planowała stworzyć przez kilka miesięcy, ostatecznie poświęciła pięć lat swojego życia.

Angeles Arrien jest antropologiem, wykładowcą i doradcą firm. Specjalizuje się ona w międzykulturowych symbolach, mitach i rytuałach. W swojej pracy skupia się głównie na odkrywaniu uniwersalnych tematów, etyki, wartości i oświadczeń całej ludzkości.

Angeles Arrien była współtwórcą i pracowała przy wdrożeniu Programu Społecznej i Kulturowej Antropologii w kalifornijskim Instytucie Nauk Integralnych. Jest ona także autorką modułu duchowych perspektyw dla programu studiów eksternistycznych w Instytucie Psychologii Transpersonalnej. Jest ważnym członkiem kadry naukowej w powyższych instytucjach oraz na Antioch University i John F. Kennedy University. Ponadto jest też założycielem i prezesem Fundacji Angeles Arrien na rzecz Edukacji i Badań Międzykulturowych. Była również organizatorem następujących przedsięwzięć: Międzynarodowe Sympozjum Tarota w San Francisco odbywające się co roku od 1979 roku, Magazyn The Tarot Network News, krajowego kwartalnika ukazującego się od 1977 roku; wspólnie s Jamesem Wanless założyła w 1986 roku Stowarzyszenie Sztuk Symbolicznych i jest redaktorką biuletynu The Symbolist.

Angeles Arrien prowadzi liczne wykłady w kraju i zagraniczną oraz występuje w mediach, dzieląc się wynikami swojej pracy na temat uniwersalnych mitów i symboli, a także dalszego rozwoju ludzkości. W 1988 roku Angeles Arrien otrzymała honorowy tytuł doktora filozofii w kalifornijskim Instytucie Nauk Integralnych w uznaniu za merytoryczny wkład w dziedzinie mitologii i symbolizmu międzykulturowego.

 

 

9788073701796
848 Przedmioty

Specyficzne kody

10 innych produktów w tej samej kategorii: