KARTY ANIELSKA TERAPIA - TALIA + KSIĄŻECZKA

70,00 zł
Brutto
Ilość

  • Zamówienia złożone do 12 pakujemy i wysyłamy tego samego dnia Zamówienia złożone do 12 pakujemy i wysyłamy tego samego dnia
  • Oferujemy Tobie również możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie. Oferujemy Tobie również możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie.
  • Jeśli chcesz otrzymać fakturę, napisz do nas na maila. Jeśli chcesz otrzymać fakturę, napisz do nas na maila.

 

Jesteśmy jedynym bezpośrednim dystrybutorem Wydawnictwa Synergie w Polsce. 

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie.

ANIELSKA TERAPIA KSIĄŻKA + 44 KARTY 

Autor: DR DOREEN VIRTUE 

Wydawnictwo: Synergie 

ISBN: 978-80-7370-148-2

Wymiar kart: 12,5x9cm 

Wymiar książki: 12,5x9cm

Ta łatwa w życiu talia przeznaczona jest zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych w czytaniu kart. Anielska terapia jest potężnym narzędziem pomagającym w uzdrawianiu i otrzymywaniu przewodnictwa, łączącymi się z pracą z Aniołami Stróżami i Archaniołami (szczególnie Michałem i Rafałem). Dzięki talii i za pomocą instrukcji poznasz poszczególne kroki, które warto podjąć w celu uzdrowienia, uwolnienia od lęków i emocjonalnych blokad. Odnajdziesz także przesłania dotyczące Twoich życiowych celów, relacji, manifestacji i wielu innych. 

Każda karta przedstawia piękny obraz Anioła oraz przesłanie lub odpowiedź dla Ciebie. Dlatego zarówno dorośli jak i dzieci mogą korzystać z mądrości kart. Dołączony przewodnik poprowadzi Cię, krok po kroku, do opanowania umiejętności odczytywania kart dla siebie lub innych. W przewodniku znajdziesz także rozszerzone znaczenia ukryte w każdej karcie. 

 

 

9788073701482
205 Przedmioty

Specyficzne kody

10 innych produktów w tej samej kategorii: