TAROT SNÓW (KSIĄŻKA + 79 KART)

130,00 zł
Brutto
Ilość

  • Zamówienia złożone do 12 pakujemy i wysyłamy tego samego dnia Zamówienia złożone do 12 pakujemy i wysyłamy tego samego dnia
  • Oferujemy Tobie również możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie. Oferujemy Tobie również możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie.
  • Jeśli chcesz otrzymać fakturę, napisz do nas na maila. Jeśli chcesz otrzymać fakturę, napisz do nas na maila.

Jesteśmy jedynym bezpośrednim dystrybutorem Wydawnictwa Synergie w Polsce. 

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie.

 

TAROT SNÓW (KSIĄŻKA + 78 KART)

Autor: CIRO MARCHETTI & LEE BURSTEN 

Wydawnictwo: Synergie

ISBN: 978-80-7370-150-5

Wymiar kart: 14x9cm

WITAMY W ŚWIECIE SNÓW 

Tarot, który masz przed sobą, jest niczym echo, wspomnienie snów zbiorowych z czasów, gdy znaczenie snów było o wiele większe niż dziś. Karty Tarota Snów przypominają nam o baśniach, mitach, legendach, fikcyjnych i historycznych postaciach, miejscach i przedmiotach, które pozostają w świadomości całej ludzkości. Zatem chcąc zyskać świeże spojrzenie, musimy odwołać się do snów i do tarota. 

Ze względu na swą uniwersalność, Tarot Snów jest idealny zarówno dla początkujących, jak i jego zaawansowanych miłośników. Oprócz poznania swojego wnętrza, dzięki tarotowi można udzielać porad innym osobom, pomagając im w poznawaniu samych siebie i manifestowaniu ich pragnień. 

Znaczenie poszczególnych kart zostało tu przedstawione w niezwykłej formie. Misterne nadanie kształtu obrazom pozwoli na doznanie bezpośredniego przeżycia wewnętrznego - intensywniejszego niż w wypadku innych talii tarota. Autor pragnął stworzyć zbiór obrazów tarota, które będą miały taki sam efekt, co przywołany nagle sen. Nic w tarocie nie jest ostateczne, a odpowiedzi musisz szukać we własnym umyśle i sercu... i w swoich snach. 

9788073701505
916 Przedmioty

Specyficzne kody

10 innych produktów w tej samej kategorii: